Aktualności

Różnoskalowe geoanalizy na żądanie - seminarium internetowe

W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na analizy geoprzestrzenne stale wzrasta. Zmieniają się również same dane: nie tylko ich rozmiary, zróżnicowanie i skomplikowanie, ale także rozdzielczość przestrzenna, dokładność spektralna czy też częstotliwość pozyskiwania.

W obliczu tak dynamicznych zmian umiejętność efektywnego i dokładnego wykonywania analiz na danych zarówno wielko- i małoskalowych nie rzadko stanowi krytyczny element w procesach decyzyjnych.

Geospatial Services Framework (GSF) jest rozwiązaniem, mającym na celu zaspokojenie powyższych potrzeb. Jest to wysoce modyfikowalne środowisko, pozwalające na przetwarzanie wsadowe danych oraz korzystanie z aplikacji geoprzetwarzania pod postacią serwisów web. GSF może zostać dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, niezależnie od tego czy posiada on szerokie doświadczenie w zakresie geoprzetwarzania i potrzebuje jedynie szybkiego acz prostego oprogramowania do analizy danych czy też potrzebuje wykonać zaawansowane analizy nie mając doświadczenia w pracy z danymi tego typu.

Seminarium internetowe odbędzie się 18 kwietnia 2017 o godz. 16:30:

https://register.gotowebinar.com/register/4388121601264398081

W trakcie seminarium internetowego zaprezentowane zostaną scenariusze zastosowań aplikacji geoprzetwarzania, które:

  • nakreślą możliwości analityczne GSF w pracy z danymi o różnych skalach,
  • przedstawią zróżnicowany ekosystem narzędzi przetwarzania geoprzestrzennego wbudowany w GSF;
  • pokażą jak dostosowywać istniejące narzędzia ENVI do indywidualnych potrzeb w środowisku GSF.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w seminarium, zachęcamy do zarejestrowania się, aby otrzymać w późniejszym czasie dostęp do nagrania.

Wróć do Aktualności

Nowe publikacje Esri Press

GIS Day 2015

Kontakt