Kursy płatne
 
W ofercie płatnych szkoleń e-learningowych znajdują się następujące kursy:
 
Wprowadzenie do ArcGIS for Desktoprozwiń
(wersja 9.x i 10.x) (cena 195 PLN brutto)
Kurs Wprowadzenie do ArcGIS for Desktop jest odpowiedni zarówno dla początkujących użytkowników oprogramowania, którzy zaczynają swoją przygodę z GIS-em, jak i osób, które chcą usystematyzować dotychczas zdobytą wiedzę.Kurs „Wprowadzenie do ArcGIS for Desktop” składa się z 10 modułów. Każda lekcja – moduł zawiera wykład w formie slajdów i krótkich opisów oraz ćwiczenie praktyczne za szczegółowymi instrukcjami i zadaniami do samodzielnego wykonania. Podczas realizacji kursu, uczestnicy tworzą, modyfikują dane, tworzą mapy, wyświetlają i tworzą metadane, lokalizują obiekty na mapie. Ćwiczenia wykonywane są głównie w środowisku aplikacji ArcMap do wizualizacji danych geograficznych, tworzenia zapytań przestrzennych, wykonywania zadań za pomocą narzędzi geoprzetwarzania, przeprowadzania analiz.
 
Podstawy języka Pythonrozwiń
(cena 95 PLN brutto)
Kurs stanowi wprowadzenie do pracy z językiem skryptowym Python. Zapoznaje uczestnika ze strukturą i składnią języka za pomocą wielu zaprezentowanych przykładów GIS. W kursie przedstawiono moduł ArcPy, który integruje Python w ArcGIS 10. Język Python umożliwia dostęp do geoprzetwarzania i narzędzi automatyzacji map dostępnych w ArcGIS. Kurs składa się z trzech modułów – lekcji, zawierających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i ćwiczenia praktyczne oraz podsumowania i testu sprawdzającego zdobytą wiedzę. Po zakończeniu kursu można pobrać imienny certyfikat.
Tworzenie modeli geoprzetwarzaniarozwiń
(cena 85 PLN brutto)
Jedną z podstawowych własności systemó informacji geograficznej jest przetwarzanie informacji geograficznych, powszechnie nazywane geoprzetwarzaniem. Jest to metoda, która pozwala tworzyć nową informację przez wykonywanie operacji na istniejących danych. W przypadku bardziej złożonych zadań geoprzetwarzania, takich, które wymagają zastosowania wielu narzędzi wykorzystuje się aplikację ModelBuilder. Jest to środowisko graficzne, dające możliwość tworzenia wizualizacji schematu kroków, jakie należy wykonać, aby zrealizować zadanie geoprzetwarzania. Tak zbudowany schemat reprezentuje model, zawierający wzajemne powiązania poszczególnych procesów.Po ukończeniu tego kursu uczestnik zdobędzie niezbędną wiedzę, aby samodzielnie korzystać z aplikacji ModelBuilder, zmienić ustawienia środowiska, utworzyć własny model, zweryfikować go i ew. naprawić, wydrukować i wyeksportować do pliku graficznego.
Co nowego w ArcGIS Desktop10?rozwiń
(cena 95 PLN brutto)
ArcGIS 10 jest ważną wersją oprogramowania, która wprowadza nowe narzędzia i uproszczone procedury zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i uzyskania lepszych wyników działania systemu GIS. Znaczące ulepszenia interfejsu i ściślejsza integracja aplikacji ArcMap i aplikacji ArcCatalog, oraz tworzenia skryptów języka Python przyspieszają i ułatwiają tworzenie wizualizacji danych, wykonywanie analiz czy produkcję map. W trakcie tego kursu uczestnicy zapoznają się z głównymi ulepszeniami wprowadzonymi w wersji ArcGIS 10. Ćwiczenia wykonywane w jego toku dostarczą praktycznego doświadczenia w obsłudze wielu nowych narzędzi i procedur tworzenia map, edycji, analizowania i dokumentowania danych GIS.

Nowe publikacje Esri Press

Autoryzacje

Kontakt

Dział Szkoleń
T: +48 22 749 87 06
T: +48 22 749 87 68
T: +48 22 749 87 00 
E: