Architektura i Geodesign

Projektuj, buduj, utrzymuj i obsługuj infrastrukturę za pomocą analiz przestrzennych

 Zapytaj eksperta

Bogate wizualizacje na mapach dają całościową perspektywę otaczającego środowiska, umożliwiając Architektom tworzenie inteligentnych projektów dopasowanych do lokalnych uwarunkowań. Połączenie danych geograficznych i projektowych w całym procesie projektowania umożliwia Architektom i Planistom pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w sposób możliwie najbardziej efektywny i skuteczny. Oprogramowanie ArcGIS pozwala na usprawnienie procesu podejmowania decyzji projektowych, zwiększenie ich transparentności, zarządzanie projektami i analizę danych przestrzennych.

Zrozumienie miast i kształtowanie ich przyszłości

Zrozumienie miast i kształtowanie ich przyszłości

Norman Foster + Partnerzy Bruno Moser i Theo Malzieu pokazują, jak architekci mogą zmienić sposób myślenia i komunikacji z budynkami, infrastrukturą publiczną i miastami. Dowiedz się, jak Platforma ArcGIS Esri dodaje nowe wymiary do myślenia architektonicznego, planów i projektów, aby przekształcić nasze wyobrażenia o miejscu i inteligentniejszych społecznościach.

Obejrzyj video …

 • Planowanie

  Opracuj scenariusze planowania w bezpośredniej relacji do położenia geograficznego i ograniczeń terenowych. Użyj narzędzi analitycznych 2D i 3D, aby ułatwić podejmowanie decyzji.

 • Geodesign

  Wykorzystaj wizualizacje danych 3D, aby zobaczyć zależności między projektami, ocenić ich wykonalność i zaplanować ich realizację.

 • Możliwości

  Wykorzystaj analizy przestrzenne do ustalenia kluczowych parametrów i ograniczeń w celu zrozumienia wpływu założeń projektowych i określenia nowych możliwości.

 • Udostępnianie i współpraca

  Zaangażuj zainteresowane strony za pomocą narzędzi umożliwiających współpracę na wczesnym etapie cyklu życia projektu.

Przeczytaj na arcanagis.pl

 • Przestrzenno-czasowy projekt urbanistyczny w Genewie

 • Sposób na kryzys mieszkaniowy w Londynie

 • Planowanie miasta jutra w 3D