GIS i BIM

Projektuj, buduj, utrzymuj i obsługuj infrastrukturę za pomocą analiz przestrzennych

 Zapytaj eksperta

Oprogramowanie Esri, ArcGIS, jest najwydajniejszym oprogramowaniem do tworzenia map i analizy na świecie. Jesteśmy pionierami w rozwiązywaniu problemów poprzez GIS i zdajemy sobie sprawę, że cyfrowa rewolucja w budownictwie, napędzana przez procesy BIM, wymaga wspólnego wykorzystania danych geoprzestrzennych i projektowych. Jako światowy lider na rynku GIS podjęliśmy współpracę z firmą Autodesk w celu umieszczenia GIS i BIM w centrum projektów budowlanych. Razem podejmujemy mądrzejsze decyzje, optymalizujemy projekty, przyspieszamy ich zatwierdzanie i obniżamy koszty, aby stworzyć inteligentniejsze miasta i prężnie działającą infrastrukturę.

Zobacz także …

Jak integrować GIS i BIM

Jak integrować GIS i BIM

Informacje tworzone przez użytkowników GIS dostarczają istotnych danych i umożliwiają prowadzenie analiz dotyczących wpływu i oczekiwanych wyników rozwoju budownictwa. zaspokojenie naszych potrzeb społecznych będzie możliwe tylko dzięki zastosowaniu rzeczywistego kontekstu pochodzącego z systemów GIS w powiązaniu z danymi projektowymi i budowlanymi BIM, co pozwoli na dokonywanie ocen wpływu i przewidywanie wyników prowadzonych działań.

Przeczytaj e-book …

 • Planowanie

  Inteligentne planowanie dzięki wizualizacji i analizie 2D i 3D. Dostosuj swój projekt do jego otoczenia, środowiska i infrastruktury.

 • Projektowanie

  Połącz dane CAD z wizualizacją geoprzestrzenną. Dzięki temu uzyskasz pełen obraz projektowanej inwestycji wraz z otaczającym środowiskiem.

 • Budowanie

  ArcGIS łączy zespoły za pomocą map zawierających kluczowe dane dotyczące organizacji pracy, personelu i zasobów, aby zorientować i poinformować zainteresowane strony. Web GIS może zapewnić pracownikom wspólny widok istotnych informacji, niezależnie od tego, czy znajdują się oni w biurze, czy na miejscu.

 • Obsługa

  Popraw bezpieczeństwo, wydajność i trwałość dzięki lepszemu nadzorowi operacyjnemu. Przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym, pulpity nawigacyjne i narzędzia mobilne Esri ułatwiają płynną i bezpieczną pracę.

Przeczytaj na arcanagis.pl

 • GIS i BIM - minimalizuj straty danych

 • Integracja BIM-GIS – 5 mitów a rzeczywistość

 • 5 pytań o BIM i GIS