Architektura, Inżynieria i Budownictwo

Projektuj, buduj, utrzymuj i obsługuj infrastrukturę za pomocą analiz przestrzennych

 Zapytaj eksperta

Rośnij w dynamicznie rozwijającej się cyfrowej branży budowlanej dzięki inteligentnym narzędziom do tworzenia map i analizy. Wykorzystaj zaawansowaną analitykę do planowania, projektowania i tworzenia inteligentniejszego, bardziej wydajnego, opartego na współpracy i elastyczności środowiska konstrukcyjnego przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, zwiększeniu wydajności i poprawie rentowności.
„ArcGIS Enterprise daje nam doskonałą platformę umożliwiającą wszystkim uczestnikom projektu wykorzystanie i dostęp do przestrzeni geograficznej projektu.”

Skanska, Costain, STRABAG

Obejrzyj video

ArcGIS AEC Collections

ArcGIS AEC Collections

Projektuj sprawniej z location intelligence.

Pakiet produktów ArcGIS, dostosowany specjalnie do potrzeb organizacji AEC, umożliwia tworzenie, zarządzanie, wizualizację i udostępnianie danych projektowych.

Czytaj dalej …

Geodesign

Geodesign

Inteligentne planowanie dzięki wizualizacji oraz analizie 2D i 3D. Twórz scenariusze i udostępniaj informacje, uwzględniając budowlane oraz środowiskowe uwarunkowania, już na pierwszych etapach planowania i projektowania.

Analizy geoprzestrzenne

Analizy geoprzestrzenne

Połącz wyniki pracy w CAD z wizualizacją geoprzestrzenną i analizą przestrzenną. Dzięki temu zyskasz szeroką perspektywę, która umożliwi podejmowanie świadomych decyzji projektowych.

Udostępniaj i współpracuj

Udostępniaj i współpracuj

Możesz dzielić się informacjami i metadanymi ze swoimi kontrahentami. Korzystając ze Story Maps możesz współpracować z opinią publiczną oraz angażować decydentów na wczesnych etapach projektowania i budowy.

Wiedza lokalizacyjna w czasie rzeczywistym

Wiedza lokalizacyjna w czasie rzeczywistym

Przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym, pulpity nawigacyjne i narzędzia mobilne ułatwiają sprawną i bezpieczną eksploatację ukończonych obiektów i pokazują zainteresowanym stronom możliwą przyszłość.

Inteligencja działania

Inteligencja działania

Połącz ekipy terenowe w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji mapowych, aby koordynować prace budowlane na miejscu i w biurze, zarówno bezpiecznie jak i efektywnie.

Segmenty

 • Architektura i Geodesign

  Bogate wizualizacje na mapach dają całościową perspektywę otaczającego środowiska, umożliwiając architektom tworzenie inteligentnych projektów dopasowanych do lokalnych uwarunkowań.

  Czytaj dalej …

 • Inżynieria i Budownictwo

  Połącz wiele zestawów danych, dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi do tworzenia map, aby zrozumieć kontekst geograficzny projektu.

  Czytaj dalej …

 • Eksploatacja i utrzymanie

  Zapewnij bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój projektu dzięki technologii lokalizacji, która zapewnia nadzór operacyjny.

  Czytaj dalej …

 • GIS i BIM

  Jesteśmy pionierami w rozwiązywaniu problemów poprzez GIS i zdajemy sobie sprawę, że cyfrowa rewolucja w budownictwie, napędzana przez procesy BIM, wymaga wspólnego wykorzystania danych geoprzestrzennych i projektowych.

  Czytaj dalej …