GIS DAY – GIS i drony w służbie człowiekowi

GIS i drony w służbie człowiekowi

Dowiedz się jak w różnych sytuacjach wspólne wykorzystanie dronów i analiz przestrzennych wykonywanych w środowisku ArcGIS i ENVI, przynosi wymierne korzyści przeciwdziałania lub koordynacji w sytuacjach zagrożenia i prewencji zdarzeń niepożądanych.

18.11.2020 (środa)

10:00

Robert Jędrzejczak


Jakie zagadnienia zostaną poruszone:

 • Analiza zdjęć z drona w programie Drone2Map,
 • Klasyfikacja nadzorowana ENVI,
 • Obraz wideo z kamery na mapie w programie ArcGIS Full Motion Video,
 • Współdzielenie gotowych ortofotomap i analiz w środowisku ArcGIS.

Zarezerwuj swoje miejsce:
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.


  Poznaj prelegenta:

  Robert Jędrzejczak:


  Absolwent Geografii na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Ekspert ds. zastosowań GIS w sektorze bezpieczeństwa publicznego. Od 8 lat jako pracownik Esri Polska jest zaangażowany w szereg projektów i pilotaży mających na celu zabezpieczenie i poprawę bezpieczeństwa w Polsce. Odpowiedzialny za współpracę z policją, strażą pożarną, szeroko pojętym sektorem zarządzania kryzysowego oraz instytucjami morskimi. Od 6 lat odpowiedzialny za wykorzystanie narzędzi GIS w celu zabezpieczenia festiwalu Pol’and’Rock i innych inicjatyw fundacji WOŚP. Prywatnie pasjonat muzyki, rowerów, pracy z drewnem oraz przede wszystkim dumny tata Oskara.