GIS DAY – ArcGIS Urban – nowy wymiar inteligentnego rozwoju miasta

ArcGIS Urban – nowy wymiar inteligentnego rozwoju miasta

Podczas prezentacji opowiemy, w jaki sposób można inteligentnie zarządzać miastem oraz jak ArcGIS Urban wspomaga proces projektowania nowej zabudowy w miastach takich jak Genewa, Boston czy San Francisco. Pokażemy także kilka wybranych możliwości oprogramowania na przykładzie danych z Warszawy.

18.11.2020 (środa)

12:00

Agnieszka Sobura
i Katarzyna Wiśniewska


Na prelekcji dowiesz się:

 • Jak inteligentnie zarządzać miastem,
 • Jak narzędzia 3D wspomagają proces planowania przestrzennego,
 • Jaki wpływ na życie mieszkańców ma właściwe zagospodarowanie przestrzeni,
 • Do czego służy ArcGIS Urban i jak jednostki samorządu terytorialnego mogą wykorzystać go do zarządzania miastem.

Zarezerwuj swoje miejsce:
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.


  Poznaj naszych prowadzących:

  Agnieszka Sobura:  Menadżer ds. klientów sektora Administracji Samorządowej w Esri Polska. Absolwentka studiów geodezyjnych Politechniki Świętokrzyskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wolne chwile spędza na boisku do siatkówki halowej i plażowej.

  Katarzyna Wiśniewska:


  Pracuje w Dziale Administracji Samorządowej w Esri Polska. Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Leśnego SGGW. Studiowała Gospodarkę Przestrzenną ze szczególnym naciskiem na GIS i urbanistykę. Zawodowo związana z technologią GIS od 2017 roku. W wolnych chwilach trenuje taniec, jeździ na snowboardzie i podróżuje.