Kongres GIS – Wirtualna wycieczka po geoportalu Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Wirtualna wycieczka po muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Odwiedź Pałac w Wilanowie nie ruszając się z domu. Podczas wycieczki będziesz mógł podziwiać dekoracyjne fasady, zobaczyć na jednym z obrazów zwierzę uosabiające Jana III Sobieskiego, zajrzeć do pierwszej wybudowanej w Wilanowie łazienki oraz obejrzeć jak pałac wyglądał na pocztówkach z początków XX wieku.

18.11.2020 (środa)

11:00

Aleksandra Tobiasz
i Karolina Karpisz


Na prelekcji dowiesz się:

 • W jaki sposób system GIS wspiera zarządzanie budynkiem muzealnym,
 • Poznasz historię Pałacu w Wilanowie oglądając wirtualnie obiekty architektury i sztuki,
 • Zobaczysz na mapach historycznych jak zmieniał się Pałac W Wilanowie.

Zarezerwuj swoje miejsce:
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.


  Poznaj naszych prelegentów:

  Aleksandra Tobiasz:


  Pracuje w Dziale Dokumentacji i Cyfryzacji Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. W Muzeum zajmuje się rozbudową i wdrażaniem istniejącego systemu informacji przestrzennej, jak i dokumentacją zabytków za pomocą nowoczesnych technik pomiarowych. Wolne chwile spędza na czytaniu, słuchaniu muzyki i rysowaniu.

  Karolina Karpisz:


  Absolwentka Politechniki Warszawskiej, od 12 lat związana z Esri Polska, od kilku pełniąca obowiązki Dyrektora sektora Środowisko. W swojej karierze odpowiedzialna m.in. za kontakt z klientami administracji samorządowej, sprzedaż, negocjacje, i techniczne wsparcie. Pasjonatka GISu, prywatnie miłośniczka rekinów, dinozaurów i czekolady.