Biblioteka multimediów

System informacji geograficznej to platforma do gromadzenia, zarządzania i analizowania danych. Skorzystaj z naszych materiałów video i dowiedz się więcej o możliwościach wykorzystania technologii GIS we współczesnym świecie.

Dostęp do materiałów zawartych na stronie wymaga zalogowania się.

Produkt
Funkcjonalność

Dostępne materiały

Aby obejrzeć interesujący Cię materiał, kliknij w jego nazwę lub w wybrany obraz. Dostęp do materiałów wymaga zalogowania się.

Wstęp do ArcGIS Enterprise
02.07.2020

Wstęp do ArcGIS Enterprise

Podstawowe informacje o ArcGIS Enterprise, w tym jego główne komponenty oraz licencjonowanie, a także scenariusze wdrażania oprogramowania we własnej infrastrukturze (...) Czytaj więcej »

Maciej Piaskowski 0h 25 min
Wstęp do ArcGIS Online
02.07.2020

Wstęp do ArcGIS Online

Podstawowe informacje o rozwiązaniu chmurowym, jakim jest ArcGIS Online. Prezentacja jego możliwości, podstawowych funkcjonalności rozwiązania oraz zasady jego licencjonowania. Czytaj więcej »

Urszula Kwiecień 0h 23 min
Wstęp do ArcGIS Pro
02.07.2020

Wstęp do ArcGIS Pro

Aplikacja ArcGIS Pro – nowoczesna aplikacja desktopowa dla każdego: co wyróżnia ArcGIS Pro, jakie ma zastosowania, dlaczego warto jej używać (...) Czytaj więcej »

Tomasz Brzeziński 0h 23 min
Wstęp do platformy ArcGIS
02.07.2020

Wstęp do platformy ArcGIS

Koncepcja platformy ArcGIS – elastycznego rozwiązania geoprzestrzennego dla instytucji. Prezentacja architektury platformy, aplikacji wchodzących w jej skład, powiązania między nimi, (...) Czytaj więcej »

Tomasz Brzeziński 0h 21 min
Kreatory aplikacji
02.07.2020

Kreatory aplikacji

Tworzenie wygodnych aplikacji internetowych dostosowanych do potrzeb użytkowników w oparciu o kreatory aplikacji i stron. Budowanie produktów geoinformacyjnych w środowisku (...) Czytaj więcej »

Monika Kwiatkowska 0h 42 min