Analityk systemów GIS

Warszawa, IT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie angażowana w pracę z ludźmi z różnych dziedzin inżynierii, aby opracować nowe architektury systemów GIS, które wykorzystują platformę ArcGIS Esri w połączeniu z nowymi technologiami.

Obowiązki

  • ścisła współpraca z zespołami sprzedażowymi i technicznymi w zakresie badania potrzeb klientów
  • mapowanie procesów biznesowych klienta na funkcjonalności oprogramowania tworzącego platformę ArcGIS Esri
  • definiowanie architektury systemów GIS realizującej wymagania i procesy biznesowe klientów
  • określanie zakresu prac programistycznych rozwiązań dedykowanych, opartych o platformę ArcGIS Esri
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnie ze standardami Esri i wymaganiami klienta
  • prowadzenie prezentacji dla poziomu C

Wymagania

  • pięć lub więcej lat doświadczenia w branży GIS na podobnym stanowisku
  • znajomość i umiejętność wykorzystywania Unified Modeling Language (UML) do modelowania systemów GIS
  • umiejętność analizowania i tworzenia koncepcji systemu w oparciu o informacje pochodzące z różnych źródeł
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania informacji w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • umiejętność przewidywania rezultatów proponowanych rozwiązań oraz jasnego wyrażania rekomendacji dotyczących rozwiązywanych problemów
  • umiejętność kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra znajomość platformy ArcGIS Esri oraz doświadczenie w tworzeniu architektury systemów GIS w oparciu o tę platformę
  • znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • wykształcenie wyższe – Geoinformatyka lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu prezentacji dla poziomu C
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność i chęć uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa osobowego

Oferujemy

  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczeń zawodowych w zespole działającym według wysokich standardów
  • wiele ciekawych zadań i wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Jeśli Cię zainteresowaliśmy zapraszamy do złożenia aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj teraz” poniżej.

Jesteś zainteresowany/na?

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz podanych w trakcie rekrutacji w celach niezbędnych do przeprowadzenia realizacji rekrutacji prowadzonej przez Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17 ”.