Edycja danych w ArcGIS for Desktop

Edycja danych w ArcGIS for Desktop

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się wyłącznie w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

2 000,00 zł

Dokładne i kompletne dane są podstawą do tworzenia wiarygodnych map GIS i przeprowadzania analiz przestrzennych. Podczas kursu uczestnicy poznają metody poprawnego tworzenia i edytowania danych wektorowych w geobazie. Poznają narzędzia i techniki, które pozwalają zachować integralność danych podczas procesu edycji. Na zakończenie każdego dnia kursu uczestnicy wykonują projekt, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkolenia.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest dedykowany specjalistom GIS oraz innym użytkownikom ArcGIS, którzy tworzą i zarządzają danymi przestrzennymi w swojej instytucji.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • zastosować standardowe schematy edycji w celu aktualizacji baz danych GIS;
  • efektywnie tworzyć i edytować geometrię i atrybuty obiektów;
  • rozwiązywać najczęstsze problemy dopasowania danych;
  • zarządzać relacjami przestrzennymi pomiędzy obiektami z użyciem topologii.

Oprogramowanie

ArcGIS for Desktop (Standard lub Advanced)

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie ArcGIS 2: Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS lub posiadają wiedzę porównywalną.

Spis treści