NOWOŚĆ

Rozpoczęcie pracy z aplikacją ArcGIS Dashboards

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

1 dzień

Podręcznik

jęz. angielski

Koszt szkolenia (netto)

Lepsze poznanie danych.

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą w prosty i skuteczny sposób zaprezentować wiele danych za pomocą wizualnie atrakcyjnych paneli operacyjnych (dashboardów). Dowiedz się, jak wyświetlić wiele wizualizacji danych na jednym ekranie, który wspiera dynamiczną eksplorację danych, monitorowanie operacji w czasie rzeczywistym i podejmowanie świadomych decyzji. Kurs przedstawia zagadnienia związane z projektowaniem elementów w panelu oraz pokazuje jak przedstawić dane, aby zaspokoić potrzeby informacyjne odbiorców.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • dodawać dane do panelu operacyjnego (dashboardu),
  • konfigurować elementy panelu, takie jak mapy, wykresy, wskaźniki i listy,
  • zarządzać wyświetlaniem danych i zadbać o aspekt wizualny aplikacji.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewni następujące oprogramowanie do wykorzystania podczas zajęć:

  • ArcGIS Online
  • ArcGIS Dashboards

 Zalecane doświadczenie

Znajomość ArcGIS Online będzie przydatna. Dla osób, które nie znają ArcGIS Online polecamy zapoznanie się z materiałem z Biblioteki multimediów Esri Polska: Wstęp do ArcGIS Online.

 Słowa kluczowe

DASH, analiza, panel operacyjny, pulpit nawigacyjny, wykres, wykresy, wskaźnik, wskaźniki, lista, listy, analizy, decyzja, decyzje, dashboards, ArcGIS Online, aplikacja, podejmowanie decyzji, praca w terenie, monitorowanie danych, mapa, zarządzanie danymi

 

  • ArcGIS Online

Spis treści