Buduj swoją karierę
 
Na dynamicznie rozwijającym się rynku GIS ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami i stale podnosić swoje kwalifikacje.

Zostań profesjonalistą w dziedzinie GIS dzięki szkoleniom w Esri Polska. Na kursach dowiesz się jak lepiej i skuteczniej wykorzystać możliwości platformy ArcGIS w swojej pracy. Dotyczy to zarówno osób, które stawiają pierwsze kroki w środowisku ArcGIS, jak i specjalistów szukających wskazówek i usprawnień przy realizacji kolejnych projektów.

Przygotowane przez Esri Polska ścieżki szkoleniowe (odnośnik do ścieżek) ułatwiają wybór odpowiedniego kursu, a przez to efektywne wykorzystanie czasu i rozwój umiejętności słuchaczy. Pomagają też lepiej zarządzać budżetem przeznaczonym na szkolenia. W razie potrzeby pracownicy działu szkoleń Esri Polska służą pomocą w określeniu potrzeb szkoleniowych dla osób indywidualnych oraz planów rozwoju kompetencji w dziedzinie GIS dla pracowników instytucji. Zapraszamy do kontaktu.

Osoby, które chcą dodatkowo wyróżnić się na rynku pracy potwierdzeniem zaawansowanej wiedzy z zakresu oprogramowania ArcGIS zapraszamy do skorzystania z międzynarodowego programu certyfikacji technicznej Esri (link).
 
 

Nowe publikacje Esri Press

Autoryzacje

Kontakt

Dział Szkoleń
T: +48 22 749 87 06
T: +48 22 749 87 68
T: +48 22 749 87 00 
E: