Serwis licencji

 
swerwis licencji baner956
 
  • Czy w pełni wykorzystujesz potencjał oprogramowania Esri?

  • Chciałbyś usprawnić pracę i wzbogacić swój zasób danych?

 
Serwis licencji to usługa, która pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić pracę, dzięki pakietowi pomocy technicznej, dostępowi do nowych aplikacji oraz najnowszej wersji oprogramowania.
 
 

Poznaj 7 korzyści posiadania serwisu licencji!

 

Dostęp do najnowszej wersji oprogramowania - wykorzystaj najnowszą technologię i usprawnij swoją pracę, zobacz jakie innowacje i ulepszenia  zawiera wersja ArcGIS 10.4
 
serwis licencji 02 Otrzymanie pomocy technicznej w przypadku problemów technicznych - nie trać czasu na szukanie rozwiązań, zrobimy to za Ciebie!
 
serwis licencji 03 Otrzymanie pomocy związanej z eksploatacją oprogramowania -  zastanawiasz się jak użyć określonego narzędzia lub nie wiesz jakie narzędzie wybrać - chętnie Ci podpowiemy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i w pełni wykorzystasz potencjał oprogramowania. 

 

serwis licencji 04 Dostęp do wektorowej sieci drogowej Open Street Map przygotowanej pod oprogramowanie Esri - poszerzaj swoje zasoby danych poprzez wykorzystanie danych Open Street Map w analizach sieciowych.

 
serwis licencji 05 Dostęp do subskrypcji ArcGIS Online lub Portal (w zależności od licencji) - usprawnij pracę, dzięki dostępowi do swoich map z każdego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie.

 

serwis licencji 06 Dostęp do ArcGIS Pro (z licencją ArcGIS for Desktop) - to szybsza praca w 64-bitowym środowisku, przekonaj się o ile sprawniej będzie przebiegała Twoja praca z dużymi zasobami danych.
 
serwis licencji 07 Dostęp do ArcGIS for Windows Mobile (z licencją ArcGIS for Desktop) - usprawnij swoją pracę w terenie!
 

 

Cena serwisu ustalana jest każdorazowo w zależności od posiadanej liczby i rodzajów licencji.

 

 Skontaktuj się z nami - (22)749 87 32

 
 
Wróć do Aktualności