Webinar – Wykorzystanie technologii lokalizacyjnej w transporcie publicznym

Webinar na żywo

Wykorzystanie technologii lokalizacyjnej w transporcie publicznym Na przykładzie działań ZTM w Warszawie

Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu systemów informacji przestrzennej (GIS) w transporcie publicznym. O swoich doświadczeniach z technologią ArcGIS opowie Dominik Pych reprezentujący Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się, czym są interaktywne aplikacje mapowe i w jaki sposób możesz je wykorzystać, aby sprawować nadzór nad stanem infrastruktury przystankowej oraz zautomatyzować i usprawnić pracę wewnątrz instytucji. Ponadto pokażemy Ci, jak można przeprowadzić sprawną inwentaryzację terenową oraz zaprezentować zebrane dane w postaci atrakcyjnego i przejrzystego raportu.

22.09.2021
(środa)
11:00-12:00
Urszula Kwiecień,
Katarzyna Wiśniewska
i Dominik Pych

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Przeprowadzić sprawną inwentaryzację terenową za pomocą aplikacji mobilnej.

  Zarządzać danymi przestrzennymi na mapie za pomocą szybkich i dynamicznych raportów.

  W przejrzysty sposób prezentować dane przestrzenne mieszkańcom lub innym pracownikom instytucji.

  Poznaj naszych prowadzących:

  Osoby prowadzące webinar

  Katarzyna Wiśniewska

  Pracuje w Dziale Administracji Samorządowej w Esri Polska. Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Leśnego SGGW. Studiowała Gospodarkę Przestrzenną ze szczególnym naciskiem na GIS i urbanistykę. Zawodowo związana z technologią GIS od 2017 roku.

  Dominik Pych

  Referent ds. administrowania systemami informatycznymi w ZTM Warszawa. Od 2019 roku zajmuje się opieką i wdrażaniem rozwiązań GIS. Prywatnie student informatyki, pasjonat transportu szynowego i aktywny członek Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

  Urszula Kwiecień

  Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Geodezja i Kartografia. Z firmą Esri Polska związana od 2004 roku. Specjalizuje się w rozwiązaniach chmurowych i serwerowych ArcGIS.