Analityka przestrzenna w biznesie || Webinar

Webinar na żywo

Analityka przestrzenna w biznesie Segmentacja klientów, analiza konkurencji
i potencjału lokalizacji.

Przestrzenna analityka biznesowa pozwala na usprawnienie planowania działań oraz współpracy z innymi organizacjami. Pomaga także podnieść jakość podejmowanych decyzji i zwiększyć efektywność procesów biznesowych.

19.01.2022
(środa)
11:00-12:00
Karol Sawicki
i Jakub Chmielnicki

Zarezerwuj swoje miejsce:  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Wybrać najlepszą lokalizację inwestycji uwzględniając m.in. informacje o potencjalnych klientach (np. stopień ich zamożności), natężenie ruchu czy obecności konkurencji.

  Wybrać i dostosowywać sprzedawany asortyment (np. cena, ilość) do klientów w danej lokalizacji.

  Odnajdować nowe możliwości i budować przewagę konkurencyjną z wykorzystaniem analiz lokalizacyjnych.

  Poznaj naszych prowadzących:

  Karol Sawicki

  Karol Sawicki

  Od roku 2008 związał swoją aktywność zawodową z rynkiem systemów informacji geograficznej (GIS). W Esri Polska odpowiedzialny jest za rozwój działu rynku biznesowego i produktów służących do przetwarzania, zarządzania i wizualizacji danych biznesowych w geoprzestrzeni.

  Jakub Chmielnicki

  Jakub Chmielnicki

  Absolwent wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z firmą Esri Polska związany od 2019 roku. W dziale Technicznego Wsparcia Sprzedaży odpowiada między innymi za prezentację wybranych produktów ze środowiska ArcGIS oraz aktualizowanie wiedzy klientów na temat nowości technicznych.