ArcGIS Pro׃ Tworzenie i edycja danych

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Utrzymuj dokładność swoich wiarygodnych danych GIS.

Ten kurs uczy najlepszych praktyk tworzenia dokładnych danych geograficznych i ich bieżącego utrzymywania we właściwym stanie. Dzięki wielu narzędziom aplikacji ArcGIS Pro uczestnicy uzyskują praktyczne doświadczenie, które usprawni proces edycji i zmniejszy prawdopodobieństwo wprowadzania błędów podczas aktualizowania bazy danych GIS.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla użytkowników oprogramowania ArcGIS, którzy tworzą i zarządzają danymi przestrzennymi w swojej instytucji.
Kurs prowadzony jest w oparciu o aplikację ArcGIS Pro. Użytkownicy posługujący się aplikacją ArcMap powinni zapisywać się na kurs o podobnej tematyce – Edycja danych w ArcGIS for Desktop

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • wykorzystywać standardowe procedury wykonywania prac, przy zarządzaniu aktualizacjami danych geograficznych;
  • konfigurować aplikację ArcGIS Pro i ustawienia projektu, w celu zapewnienia wydajnej edycji danych;
  • tworzyć, modyfikować i usuwać obiekty 2D i 3D oraz ich atrybuty;
  • rozwiązywać problemy z dopasowaniem danych i zachowywać przestrzenne relacje między obiektami podczas edycji.

Oprogramowanie

ArcGIS Pro (Standard lubAdvanced)

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla użytkowników oprogramowania ArcGIS Pro, którzy ukończyli szkolenie ArcGIS Pro: Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS  lub posiadają wiedzę porównywalną.

  • ArcGIS Pro

Spis treści