GIS jako środowisko do zintegrowanej pracy z różnymi zestawami danych przestrzennych, CAD i BIM.

Webinar na żywo

GIS jako środowisko do zintegrowanej pracy z różnymi zestawami danych przestrzennych, CAD i BIM

Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu systemów informacji przestrzennej (GIS) w architekturze, inżynierii i budownictwie.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się jak:

 • Gromadzić, analizować i zarządzać danymi GIS/WMS/LiDAR z różnych źródeł,
 • Aktualizować bazę danych w terenie,
 • Integrować dane CAD/BIM w środowisku GIS.
13.05.2021
(czwartek)
11:00-12:00
Krzysztof Borkowski,
Monika Kwiatkowska
i Jakub Chmielnicki

Zarezerwuj swoje miejsce:

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Gromadzić, analizować i zarządzać
  danymi GIS/WMS/LiDAR z różnych źródeł.

  Szybko aktualizować
  bazę danych w terenie.

  Integrować dane CAD/BIM
  w środowisku GIS.

  Poznaj naszych prowadzących:

  Osoby prowadzące webinar

  Krzysztof Borkowski

  Związany z GIS od ponad 20 lat. Przez ostatnie lata realizował projekty techniczne i szkoleniowe dla rynku infrastruktury i transportu oraz był odpowiedzialny za rozwijanie sieci partnerskiej Esri Polska. Obecnie zajmuje się rozwojem wykorzystania technologii GIS na rynku AEC.

  Monika Kwiatkowska

  Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunkach Geoinformatyka oraz Geodezja i Kartografia. Od ponad dwóch lat związana z działem Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Esri Polska. Pasjonatka map, podróży, siatkówki oraz sportów zimowych.

  Jakub Chmielnicki

  Z firmą Esri Polska związany od 2019 roku. W dziale Technicznego Wsparcia Sprzedaży odpowiada między innymi za prezentację wybranych produktów ze środowiska ArcGIS oraz aktualizowanie wiedzy klientów na temat nowości technicznych.