GIS w wodociągach

GIS w wodociągach

GIS w branży wodociągowej to wspomaganie zarządzania siecią i usługami wodno-kanalizacyjnymi. To możliwość integrowania różnych danych i informacji, efektywne organizowanie i zarządzanie informacjami o klientach, a także dokładna lokalizacja obiektów sieci.

Opis

Technologia Esri wspiera zarządzanie zasobami i ich eksploatację – umożliwia inwentaryzację sieci i łatwy dostęp do danych o sieci dla wszystkich pracowników. GIS można zintegrować z systemami SCADA, ERP, CRM oraz z modelami hydraulicznymi. Ponadto oprogramowanie Esri ułatwia projektowanie rozwoju sieci – prognozowanie zapotrzebowania na wodę, symulowanie pracy sieci dla potrzeb jej modernizacji i rozbudowy z wykorzystaniem modeli hydraulicznych.

Korzyści

  • Redukcja kosztów

    Usprawnienie procedur pracy, mające wpływ na zmniejszenie kosztów operacyjnych.

  • Usprawnienie zarządzania

    Efektywna inwentaryzacja majątku sieciowego, skrócenie czasu lokalizowania i usuwania awarii, podniesienie efektywności prac terenowych.

  • Lepsza obsługa klienta

    Prezentowanie na mapach informacji o aktualnym stanie sieci, jej planowanym rozwoju, planowanych remontach i czasie ich trwania. Szybsze lokalizowanie i docieranie na miejsce awarii.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się z nami:

Krzysztof Borkowski

tel. (22) 749 87 78

fax (22) 749 87 01

e-mail: kborkowski@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl