Informacje o szkoleniach

Esri Polska jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Esri upoważnionym do prowadzenia szkoleń opracowanych przez producenta oprogramowania ArcGIS – firmę Esri Inc. Posiadamy również status autoryzowanego centrum szkoleniowego ENVI. Oferujemy szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Potrzebujesz więcej informacji?

Dane kontaktowe:

tel. (22) 749 87 06
e-mail: szkolenia@esri.pl

Skontaktuj się z nami

Szanowni Państwo,

aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się wyłącznie w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.

Podczas kursu uczestnicy korzystają z dwóch platform: ClickMeeting oraz ReadyTech.

Platforma ClickMeeting umożliwia realizację części wykładowej i demonstracyjnej szkolenia. Pozwala na interakcję z instruktorem i innymi uczestnikami kursu. Natomiast dzięki rozwiązaniu ReadyTech uczestnicy mają dostęp do wirtualnego komputera z zainstalowaną i skonfigurowaną aplikacją ArcGIS, co umożliwia wykonywanie ćwiczeń.

Wymagania sprzętowe dla uczestnika szkolenia to:

– system operacyjny Windows 10 lub 8,

– szybkie, ciągłe, przewodowe połączenie z siecią internetową,

– mikrofon,

– głośnik/ słuchawki.

 

Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska.

Miejsce prowadzenia kursów

Miejsce prowadzenia kursów

Szkolenia stacjonarne odbywają się w kameralnych grupach w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Plac Konesera 9). Każdego dnia kursu zapewniamy bufet kawowy oraz obiad.

Dla klientów dojeżdżających na szkolenia organizowane w naszej siedzibie, została przygotowana specjalna, limitowana oferta noclegowa w najbliżej położonym hotelu Moxy Warsaw Praga, który znajduje się w kompleksie Koneser. Każdy uczestnik, który dokonana rezerwacji noclegu, podając promocyjny kod przesłany w otrzymanym od nas zweryfikowanym zgłoszeniu, uzyska specjalną cenę, zgodnie z aktualną ofertą hotelu. Esri Polska nie pośredniczy w rezerwacji noclegu. Więcej informacji o sposobie rezerwacji znajduje się w instrukcji.

Na życzenie klientów szkolenia mogą być realizowane w siedzibach ich firm. Esri Polska zapewnia sprzęt oraz licencje i materiały niezbędne do przeprowadzenia kursu.

Materiały

Materiały

Nasz program szkoleniowy opiera się na oryginalnych materiałach szkoleniowych firmy Esri Inc. i jest przez nią autoryzowany. Uczestnicy kursów otrzymują komplet materiałów: podręcznik do wykładów i ćwiczeń, w którym szczegółowo opisane są zagadnienia poruszane na kursie oraz zestaw danych przykładowych do przetwarzania w trakcie zajęć praktycznych.

Certyfikaty

Certyfikaty

Uczestnicy kursów otrzymują certyfikaty zaświadczające o ukończeniu autoryzowanego szkolenia, do których wystawiania upoważniona jest tylko nasza firma, jako wyłączny dystrybutor oprogramowania Esri w Polsce.