Informacje o szkoleniach

Informacje o szkoleniach

Esri Polska jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Esri upoważnionym do prowadzenia szkoleń opracowanych przez producenta oprogramowania ArcGIS – firmę Esri Inc. Posiadamy również status autoryzowanego centrum szkoleniowego ENVI. Oferujemy szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Skontaktuj się z nami:

tel. (22) 749 87 06
tel. (22) 749 87 49

e-mail: szkolenia@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu
Miejsce prowadzenia kursów

Miejsce prowadzenia kursów

Szkolenia stacjonarne odbywają się w kameralnych grupach w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Plac Konesera 9). Każdego dnia kursu zapewniamy bufet kawowy oraz obiad.

Dla klientów dojeżdżających na szkolenia organizowane w naszej siedzibie, została przygotowana specjalna, limitowana oferta noclegowa w najbliżej położonym hotelu Moxy Warsaw Praga, który znajduje się w kompleksie Koneser. Każdy uczestnik, który dokonana rezerwacji noclegu, podając promocyjny kod przesłany w otrzymanym od nas zweryfikowanym zgłoszeniu, uzyska specjalną cenę, zgodnie z aktualną ofertą hotelu. Esri Polska nie pośredniczy w rezerwacji noclegu. Więcej informacji o sposobie rezerwacji znajduje się w instrukcji.

Na życzenie klientów szkolenia mogą być realizowane w siedzibach ich firm. Esri Polska zapewnia sprzęt oraz licencje i materiały niezbędne do przeprowadzenia kursu.

Materiały

Materiały

Nasz program szkoleniowy opiera się na oryginalnych materiałach szkoleniowych firmy Esri Inc. i jest przez nią autoryzowany. Uczestnicy kursów otrzymują komplet materiałów: podręcznik do wykładów i ćwiczeń, w którym szczegółowo opisane są zagadnienia poruszane na kursie oraz zestaw danych przykładowych do przetwarzania w trakcie zajęć praktycznych.

Certyfikaty

Certyfikaty

Uczestnicy kursów otrzymują certyfikaty zaświadczające o ukończeniu autoryzowanego szkolenia, do których wystawiania upoważniona jest tylko nasza firma, jako wyłączny dystrybutor oprogramowania Esri w Polsce.