Usługi

Nasz, obecnie kilkudziesięcioosobowy, zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny oprócz sprzedaży i serwisu narzędzi Esri realizuje szeroki zakres usług związanych z wdrażaniem technologii GIS. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać różnorodne problemy użytkowników, wykorzystujących GIS w wielu dziedzinach gospodarki, administracji oraz nauki i techniki.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów

 • Współpraca

  Nawiąż współpracę z ekspertami, którzy wiedzą, jak w twojej branży wykorzystywać innowacyjne aplikacje i systemy.

 • Najnowsze rozwiązania

  Konsultanci i partnerzy Esri Polska stosują najnowsze rozwiązania GIS, które pozwolą twojej firmie skutecznie konkurować na rynku.

 • Korzyści

  Nasi konsultanci pokażą ci korzyści, jakie przyniesie inwestycja w GIS dzięki usprawnionej organizacji pracy, przyspieszeniu działań, podejmowaniu lepszych decyzji i wielu udogodnieniom.

Zdecyduj, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz

Bez względu na zakres twojej pracy, profesjonalni konsultanci Esri pomogą ci w takim zakresie, jakiego będziesz najbardziej potrzebował.  Świadczą oni dwa rodzaje usług: mogą wykonać dla ciebie cały projekt, od analizy potrzeb po wdrożenie, albo doradzą ci w zakresie rozwiązań biznesowych i technicznych, abyś mógł lepiej wykonać swoją pracę.

Usługi standardowe

W zależności od zakresu potrzeb naszych klientów, charakteru organizacji oraz stopnia zaawansowania prowadzonych działań opracowaliśmy cztery pakiety usług standardowych, które pomogą w pełni wykorzystać posiadaną technologię, dając poczucie dobrze zainwestowanych środków. Każdy z poniżej opisanych pakietów posiada trzy warianty – podstawowy, standardowy i zaawansowany.

Dowiedz się więcej

Projekty

Nasza oferta w zakresie prac projektowych dotyczy poszczególnych branż i dziedzin oraz na bieżąco odpowiada na rzeczywiste potrzeby. Nasi eksperci pomogą ci ustalić zakres projektu, jego harmonogram i budżet korzystając ze sprawdzonych narzędzi i metod, a następnie utworzą gotowe do użycia systemy i aplikacje. Możemy doradzić ci, jakie zastosować podejście do realizacji systemu, aby w wyniku powstał system optymalny dla twojej organizacji.

Dowiedz się więcej

Program Wsparcia Klientów Kluczowych

PWKK to droga do nawiązania współpracy z doświadczonymi ekspertami i skorzystania z wartościowych usług Esri Polska. Pomożemy, aby system GIS realizował wszystkie twoje cele biznesowe. Wykorzystaj strategię lokalizacji w rozwoju innowacyjności i wspomagaj nowe pomysły w całej instytucji. Bądź nowoczesny – korzystaj z zasobów, rozwiązań technologicznych i najlepszych praktyk Esri.

Dowiedz się więcej

W zależności od zakresu potrzeb naszych klientów, charakteru organizacji oraz stopnia zaawansowania prowadzonych działań opracowaliśmy cztery pakiety usług standardowych, które pomogą w pełni wykorzystać posiadaną technologię, dając poczucie dobrze zainwestowanych środków.

Każdy z poniżej opisanych pakietów posiada trzy warianty – podstawowy, standardowy i zaawansowany.

Usługi standardowe
 • Instalacja ArcGIS Enterprise

  Celem pakietu jest wsparcie klientów z działów GIS/IT w procesie uruchomienia platformy Esri we własnej infrastrukturze IT. Pakiet obejmuje instalację i konfigurację technologii Esri wraz z transferem wiedzy, umożliwiającym użytkownikom samodzielne utrzymanie i administrowanie rozwiązaniem. Pakiet adresowany jest do tradycyjnych użytkowników systemu GIS, odpowiedzialnych za wdrożenie i utrzymanie technologii Esri ze szczególnym uwzględnieniem eksploatacji pakietu ArcGIS Enterprise.

 • Pakiet startowy WebGIS

  Celem pakietu jest inicjalne udostępnienie w ArcGIS Online lub Portal for ArcGIS webmap i konfigurowalnych aplikacji oraz przekazanie podstawowej wiedzy klientowi do samodzielnego utrzymywania i rozwoju Portalu organizacji. Został zaprojektowany tak, aby wspierać wykorzystanie istniejącego systemu GIS poprzez szeroką adaptację WebGIS. Pakiet jest odpowiedni zarówno dla organizacji, które już dysponują systemem GIS, jak i tych, które dopiero go wdrażają, chcąc wykorzystać istniejące zasoby danych, które można stosunkowo prosto pokazać na mapie.

 • Ocena funkcjonowania systemu

  Pakiet obejmuje przeanalizowanie systemu GIS w technologii ArcGIS pod kątem zaplanowania migracji lub aktualizacji systemu, niestabilności, analizy błędów lub problemów w konfiguracji oraz poprawności zaprojektowanych procesów biznesowych, które mogą mieć istotny wpływ na wydajność i użyteczność wdrożonych produktów Esri. Pakiet adresowany jest do użytkowników systemu GIS, odpowiedzialnych za wdrożenie i utrzymanie technologii Esri w szerokim ujęciu dotyczącym platformy ArcGIS.

 • Godziny konsultacyjne

  Dla klientów, którzy potrzebują konsultacji technicznych lub wsparcia merytorycznego opracowaliśmy cztery różne pakiety godzinowe:
  MINIMALNY – pakiet konsultacyjny (8 godzin)
  PODSTAWOWY – pakiet konsultacyjny (40 godzin)
  STANDARDOWY  – pakiet konsultacyjny (160 godzin)
  ZAAWANSOWANY –  pakiet konsultacyjny (320 godzin)

Nasza oferta w zakresie prac projektowych dotyczy poszczególnych branż i dziedzin oraz na bieżąco odpowiada na rzeczywiste potrzeby. Nasi eksperci pomogą ci ustalić zakres projektu, jego harmonogram i budżet korzystając ze sprawdzonych narzędzi i metod, a następnie utworzą gotowe do użycia systemy i aplikacje.

Możemy doradzić ci, jakie zastosować podejście do realizacji systemu, aby w wyniku powstał system optymalny dla twojej organizacji.

Projekty

PWKK to droga do nawiązania współpracy z doświadczonymi ekspertami i skorzystania z wartościowych usług Esri Polska. Pomożemy, aby system GIS realizował wszystkie twoje cele biznesowe.

 • Wykorzystaj strategię lokalizacji w rozwoju innowacyjności i wspomagaj nowe pomysły w całej instytucji.

 • Bądź nowoczesny – korzystaj z zasobów, rozwiązań technologicznych i najlepszych praktyk Esri.

Program Wsparcia Klientów Kluczowych

Jak działa PWKK?

Po przystąpieniu do PWKK, będziesz pod naszą opieką przez cały rok.

 • Współpracuj z doradcą, któremu możesz zaufać

  Doradca techniczny Esri ściśle współpracuje z pracownikami w twojej instytucji, regularnie uczestnicząc w ich spotkaniach i stale się z nimi komunikując. Doradza w zakresie strategii rozwoju i architektury systemów, wyboru produktów GIS, a także informując o planowanych nowych wersjach oprogramowania.

 • Określ priorytety swoich działań

  Twój doradca techniczny pomoże opracować plan wdrażania GIS (strategii lokalizacyjnej) dla całej instytucji. Pomożemy ci utworzyć mapę drogową planowanego rozwoju systemu GIS z uwzględnieniem celów działania instytucji.

 • Wybierz usługi pasujące do twoich celów

  Od ekspertów Esri otrzymasz taką pomoc, jakiej będziesz potrzebował – w tym dostęp do wybranych usług wsparcia, do szkoleń, doradztwa i usług w chmurze. Pomoże ci to zrealizować cele, jakie sobie stawiasz.

 • Ciesz się efektami

  Korzystając z dostępnych usług wspomagających wykorzystanie systemu GIS twoja firma będzie sprawniej rozwiązywała kluczowe problemy biznesowe.