Esri Maintenance Program

Twój ArcGIS daje Ci o wiele więcej niż myślisz

Kiedy masz coś cennego, dbasz o to. Esri Maintenance Program, czyli program serwisowy dla użytkowników oprogramowania systemów informacji geograficznej Esri, pomaga dbać o Twoją inwestycję w ArcGIS i czyni ją jeszcze bardziej wartościową.

Zakup każdej nowej licencji komercyjnej produktu wzbogacony jest o roczny serwis. Następnie istnieje możliwość przedłużenia serwisu na kolejny rok lub maksymalnie 3 lata.

Masz nieaktualny serwis licencyjny od ponad 1,5 roku? Chciałbyś wrócić do Esri Maintenance Program? Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie propozycję wznowienia opieki.

Korzyści płynące z posiadania aktywnego serwisu

Stały dostęp do platformy ArcGIS

Poszerz swój desktopowy GIS o dostęp do ArcGIS Online oraz zdjęcia, mapy bazowe i dane demograficzne z Living Atlas of the World.

Nowe wydania i aktualizacje

Korzystaj z dostępu do aktualizacji produktów, które obejmują m. in. nowe funkcje i technologie.

Nieograniczony dostęp do e-learningu

Ciesz się nieograniczonym dostępem do kolekcji zasobów e-learningowych. Przejrzyj katalog szkoleń, aby znaleźć odpowiedni.

Konferencja Użytkowników Esri

Weź udział w największym wydarzeniu GIS na świecie! Dowiedz się o najnowszych technikach i narzędziach, wybierając spośród setek warsztatów technicznych i sesji użytkowników.

Dostęp do wersji beta produktów

Bądź jednym z pierwszych klientów, którzy przeglądają i testują oprogramowanie Esri, gdy jest w fazie beta. Uzyskaj dostęp do funkcji, o których inni nie wiedzą.

Pomoc techniczna

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Uczestnicząc w Esri Maintenance Program, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Esri w dowolnym momencie.

Dowiedz się co obejmuje Esri Maintenance Program dla Twojego produktu