Esri Maintenance Program

Twój ArcGIS daje Ci o wiele więcej niż myślisz

Kiedy masz coś cennego, dbasz o to. Esri Maintenance Program, czyli program serwisowy dla użytkowników oprogramowania systemów informacji geograficznej Esri, pomaga dbać o Twoją inwestycję w ArcGIS i czyni ją jeszcze bardziej wartościową.

Zakup każdej nowej licencji komercyjnej produktu wzbogacony jest o roczny serwis. Następnie istnieje możliwość przedłużenia serwisu na kolejny rok lub maksymalnie 3 lata.

Masz nieaktualny serwis licencyjny od ponad 1,5 roku? Chciałbyś wrócić do Esri Maintenance Program? Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie propozycję wznowienia opieki.

 

 

 

 

 

 

Korzyści płynące z posiadania aktywnego serwisu

 

 

 

 

Stały dostęp do platformy ArcGIS

Poszerz swój desktopowy GIS o dostęp do ArcGIS Online oraz zdjęcia, mapy bazowe i dane demograficzne z Living Atlas of the World.

 

 

 

Nowe wydania i aktualizacje

Korzystaj z dostępu do aktualizacji produktów, które obejmują m. in. nowe funkcje i technologie.

 

 

 

Nieograniczony dostęp do e-learningu

Ciesz się nieograniczonym dostępem do kolekcji zasobów e-learningowych. Przejrzyj katalog szkoleń, aby znaleźć odpowiedni.

 

 

 

Konferencja Użytkowników Esri

Weź udział w największym wydarzeniu GIS na świecie! Dowiedz się o najnowszych technikach i narzędziach, wybierając spośród setek warsztatów technicznych i sesji użytkowników.

 

 

 

Dostęp do wersji beta produktów

Bądź jednym z pierwszych klientów, którzy przeglądają i testują oprogramowanie Esri, gdy jest w fazie beta. Uzyskaj dostęp do funkcji, o których inni nie wiedzą.

 

 

 

Pomoc techniczna

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Uczestnicząc w Esri Maintenance Program, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Esri w dowolnym momencie.

 

 

 

 

Dowiedz się co obejmuje Esri Maintenance Program dla Twojego produktu

 

 

 

 

 


 

 


Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.