Powrót do aktualności

30/04/2020

Esri User Conference 2020 online

Doroczne spotkanie użytkowników Esri w San Diego (Esri User Conference) w tym roku w całości odbędzie się online. Decyzja wynika z chęci zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wszystkich uczestników konferencji. Wirtualna forma spotkania pozwoli za to wszystkim użytkownikom rozwiązań Esri wziąć udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu W ubiegłym roku w konferencji wzięło udział aż 18,5 tysiąca osób z całego świata. Tegoroczna edycja może nawet kilkunastokrotnie pobić ten wynik.


 

Wirtualne konferencja użytkowników Esri odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2020 roku. Będzie w niej mógł wziąć udział każdy, kto jest aktywnym, subskrybentem rozwiązań Esri i zarejestruje się za pomocą formularza na stronie internetowej wydarzenia. Link do rejestracji TUTAJ.


 

Pierwsze spotkanie użytkowników rozwiązań Esri odbyło się w Redlands w Kalifornii 40 lat temu, a wzięła w nim udział zaledwie garstka uczestników. Wydarzenie rozpoczęło długoletnią tradycję, która trwa do dzisiaj. Co roku tysiące specjalistów GIS zmierza do San Diego aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami i tworzyć wyjątkową w skali świata wspólnotę. Mimo, że nie uda się w pełni odtworzyć atmosfery jaka panuje w trakcie konferencji, to organizatorzy zapewniają, że program będzie obfitował w wykłady, sesje techniczne i sesje plenarne.


 

Wirtualna sesja plenarna, to okazja aby posłuchać najciekawszych historii i przykładów wdrożeń technologii GIS z całego świata i usłyszeć przemówienie Jacka Dangermonda, którego słowa co roku elektryzują społeczność GIS. Do świata online przeniesione będzie także Expo i Esri Showcase, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą sponsorów i wystawców oraz zadać im pytania. Wirtualne sesje i warsztaty to dobra okazja, aby zdobyć nową wiedzę, wziąć udział w sesji Q&A i odbyć szkolenie pod okiem ekspertów. Oczywiście jak co roku, nie zabranie także czasu na networking i swobodną wymianę myśli w internetowych kuluarach.


 

Szczegóły na temat konferencji dostępne są pod tym adresem.