Zarządzanie siecią wod-kan

Technologia GEOSECMA zapewnia dostęp do informacji o całej infrastrukturze sieciowej, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe identyfikowanie awarii oraz przeprowadzanie analiz we wszystkich obszarach funkcjonowania sieci.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami
Paszportyzacja sieci

Paszportyzacja sieci

Dane w prosty i intuicyjny sposób zostają przeniesione do systemu informatycznego opartego na mapie, dając całkowity obraz sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z jej otoczeniem (np. siecią energetyczną czy telekomunikacyjną). Dzięki temu można lepiej planować rozbudowę infrastruktury i identyfikować problemy.

Przeprowadzanie analiz

Przeprowadzanie analiz

Analizy przestrzenne pozwalają na bieżąco sprawdzać stopień zużycia sieci oraz prezentować uszkodzenia na mapie. Dodatkowo można określić wpływ zrzutu zanieczyszczeń na środowisko lub obliczyć łączne zużycie wody dla danego obszaru.

Identyfikacja awarii i wsparcie pracowników terenowych

Identyfikacja awarii i wsparcie pracowników terenowych

Awarie wiążą się ze stratami wody oraz wysokimi kosztami napraw. Monitoring sieci i dostęp do informacji o zużyciu infrastruktury pozwalają usunąć usterkę zanim dojdzie do awarii. Można też wyznaczyć trasę dojazdu dla ekip terenowych przy wykorzystaniu urządzeń z modułem GPS.