Powrót do aktualności

03/07/2024

Krzysztof Cybulski nowym Dyrektorem Pionu Wdrożeń i Usług GIS w Esri Polska

Zmiany w Pionie Wdrożeń i Usług GIS w Esri Polska. 1 lipca 2024 stanowisko Dyrektora działu objął Krzysztof Cybulski. W ramach pełnionych obowiązków pokieruje ponad sześćdziesięcioosobowym zespołem, dbając o realizację planów rozwoju i o usprawnienie prac na rzecz klientów firmy.
Krzysztof Cybulski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Geodezja i Kartografia. Posiada ogromne doświadczenie w analizie oprogramowania oraz projektowaniu systemów GIS. Z Esri Polska związany jest od 2017 roku.
- Objęcie nowego stanowiska to dla mnie wielkie wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie. Realizując postawione przede mną zadania, swoją codzienną pracę chciałbym oprzeć na kilku kluczowych dla mnie założeniach. Po pierwsze, współpracując wewnętrznie i z Partnerami, umocnić Esri Polska w roli lidera rynku GIS z korzyścią dla klientów. Ważne jest dla mnie również słuchanie głosu osób realizujących projekty w firmie. Przyjmując model partnerstwa biznesowego, chciałbym, aby każdy z pracowników posiadał jasność co do pełnionych obowiązków oraz decyzyjność, a co za tym idzie, realny wpływ na działanie firmy – mówi Krzysztof Cybulski.