Promocja dla studentów, doktorantów i nauczycieli szkół

Jesteś studentem, doktorantem lub nauczycielem?

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu GIS? Zapisz się na szkolenie w specjalnej cenie.

 Zapisz się

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów (którzy posiadają ważną legitymację), oraz nauczycieli szkół do zgłębiania wiedzy z obszaru GIS.
Sprawdź bogatą ofertę szkoleniową Esri Polska, wybierz interesujące Cię szkolenie i przygotuj się na nowy rok akademicki.
Szczegóły dostępne poniżej i w regulaminie promocji.
          <strong>Kiedy?</strong>

Kiedy?

Promocja trwa od 5 sierpnia do 31 października 2021 r. Skierowana jest do wszystkich studentów i doktorantów (którzy posiadają ważną legitymację studencką) oraz nauczycieli szkół. Warunkiem udziału w promocji jest akceptacja regulamin promocji i szkoleń.

<strong>Koszt</strong>

Koszt

Cena szkolenia dla studentów, doktorantów i nauczycieli szkół – obniżona o 85%*. Płatność musi zostać dokonana przez osobę fizyczną przed rozpoczęciem kursu, po otrzymaniu informacji o potwierdzeniu kursu.

 

*oferta nie łączy się z innymi promocjami

<strong>Jakie szkolenia?</strong>

Jakie szkolenia?

Promocja dotyczy wszystkich szkoleń z oferty Esri Polska realizowanych w trybie zdalnym.
Lista szkoleń dostępna na https://www.esri.pl/szkolenia

<strong> Rejestracja</strong>

 Rejestracja

Podstawą do uczestnictwa w szkoleniach jest wypełnienie internetowego formularza zgłoszenia oraz, po zweryfikowaniu danych przez administratora działu szkoleń, przesłanie do Esri Polska podpisanego zgłoszenia na adres . Procedura rejestracji dostępna jest na stronie internetowej firmy https://www.esri.pl/terminarz-szkolen/

<strong>Certyfikaty</strong>

Certyfikaty

Uczestnicy kursów otrzymują certyfikaty zaświadczające o ukończeniu autoryzowanego szkolenia, do których wystawiania upoważniona jest tylko nasza firma, jako wyłączny dystrybutor oprogramowania Esri w Polsce.