Webinar – Wykorzystanie narzędzi GIS w transporcie publicznym

Webinar na żywo

Wykorzystanie narzędzi GIS w transporcie publicznym

Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu systemów informacji przestrzennej (GIS) w transporcie publicznym. O swoich doświadczeniach z technologią ArcGIS opowie Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się, czym są interaktywne aplikacje mapowe i w jaki sposób możesz je wykorzystać, aby sprawować nadzór nad stanem infrastruktury przystankowej oraz zautomatyzować i usprawnić pracę wewnątrz instytucji. Ponadto pokażemy Ci, jak przeprowadzić sprawną inwentaryzację terenową oraz zaprezentować zebrane dane przestrzenne w atrakcyjny i przejrzysty sposób.

22.09.2021
(środa)
11:00-12:00
Esri Polska
i ZTM

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Jak przeprowadzić sprawną inwentaryzację terenową za pomocą aplikacji mobilnej

  Jak zarządzać danymi przestrzennymi na mapie oraz jak tworzyć szybkie i dynamiczne raporty

  Jak w przejrzysty sposób prezentować dane przestrzenne mieszkańcom lub innym pracownikom instytucji

  Poznaj naszego prowadzącego:

  Michał Domański

  Absolwent wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wyższych Studiów Specjalistycznych (Teledetekcja) na Uniwersytecie Paris VI. Z działem Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Esri Polska związany od 2018 r. Odpowiada głównie za obszar związany z systemem ENVI firmy L3Harris oraz przetwarzaniem i analizami danych obrazowych w ArcGIS.