Praca z danymi obrazowymi w systemie ArcGIS – część II

Webinar na żywo

Praca z danymi obrazowymi
w systemie ArcGIS – część II

Zapraszamy na drugą część webinaru „Praca z danymi obrazowymi w systemie ArcGIS” (jest to kontynuacja pierwszej części wydarzenia, z którego pełne nagranie możesz obejrzeć tutaj).

Podczas spotkania omówimy między innymi analizy zmian i analizy na rastrowych danych wieloczasowych, a także możliwości wykorzystania technologii Deep Learning do identyfikacji obiektów na obrazach.

28.07.2021
(środa)
11:00-12:00
Michał Domański

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Wykorzystać dane rastrowe
  w ArcGIS.

  Jak analizować zmiany
  na obrazach.

  W jakich sytuacjach można wykorzystać Sztuczną Inteligencję (AI) w zakresie analiz obrazowych.

  Poznaj naszego prowadzącego:

  Michał Domański

  Absolwent wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wyższych Studiów Specjalistycznych (Teledetekcja) na Uniwersytecie Paris VI. Z działem Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Esri Polska związany od 2018 r. Odpowiada głównie za obszar związany z systemem ENVI firmy L3Harris oraz przetwarzaniem i analizami danych obrazowych w ArcGIS.