Praca z danymi obrazowymi w systemie ArcGIS

Webinar na żywo

Praca z danymi obrazowymi w systemie ArcGIS

System ArcGIS posiada bogaty zestaw narzędzi umożliwiający wykonywanie rozmaitych analiz obrazowych, które do niedawna kojarzyły się głównie z systemami teledetekcyjnymi, dostarczającymi wiele niezwykle bogatych informacji o badanym obszarze.

W trakcie webinaru omówione zostaną metody przechowywania, zarządzania oraz przetwarzania zobrazowań dostępne w różnych elementach systemu ArcGIS.

7.07.2021
(środa)
11:00-12:00
Michał Domański

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Wykorzystać dane rastrowe
  w ArcGIS

  Wydajnie pracować
  z danymi obrazowymi w ArcGIS

  Wykorzystać narzędzia
  do analiz obrazowych w ArcGIS

  Poznaj naszego prowadzącego:

  Michał Domański

  Absolwent wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wyższych Studiów Specjalistycznych (Teledetekcja) na Uniwersytecie Paris VI. Z działem Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Esri Polska związany od 2018 r. Odpowiada głównie za obszar związany z systemem ENVI firmy L3Harris oraz przetwarzaniem i analizami danych obrazowych w ArcGIS.