Pozwól się znaleźć turystom i inwestorom! Promocja miast i regionów z wykorzystaniem map cyfrowych – webinar

Webinar na żywo

Pozwól znaleźć się turystom i inwestorom!
Promocja miast i regionów
z wykorzystaniem map cyfrowych

Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu systemów informacji przestrzennej (GIS) w promocji miast i regionów.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się, czym są mapy cyfrowe i w jaki sposób możesz je wykorzystać, aby promować tereny inwestycyjne, region i lokalną turystykę. Ponadto pokażemy Ci, jak w krótkim czasie wykonać atrakcyjną stronę internetową promującą miasto, region czy wydarzenie używając intuicyjnego kreatora.


25.05.2021
(wtorek)
11:00-12:00
Agnieszka Sobura
i Katarzyna Wiśniewska

Zarezerwuj swoje miejsce:

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Wypromować tereny inwestycyjne, region i lokalną turystykę w ciekawy i prosty sposób.

  Mapy cyfrowe mogą pomóc w promocji regionu.

  Wykonać stronę internetową promującą miasto i region używając intuicyjnego kreatora.

  Poznaj naszych prowadzących:

  Agnieszka Sobura

  Menadżer ds. klientów sektora Administracji Samorządowej w Esri Polska. Absolwentka studiów geodezyjnych Politechniki Świętokrzyskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

  Katarzyna Wiśniewska

  Pracuje w Dziale Administracji Samorządowej w Esri Polska. Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Leśnego SGGW na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Zawodowo związana z technologią GIS od 2017 roku.