Wykorzystanie analityki przestrzennej i dronów w zarządzaniu inwestycją

Webinar na żywo

Wykorzystanie analityki przestrzennej i dronów w zarządzaniu inwestycją

Liderzy branży architektury, inżynierii i budownictwa coraz częściej sięgają po technologię geoprzestrzenną, modelowanie budynków i obrazowanie z wykorzystaniem dronów, aby zwiększać efektywność swoich inwestycji.

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasi eksperci opowiedzą między innymi o tym, jak wykorzystywać i analizować produkty z nalotów dronów przy monitorowaniu inwestycji.

30.06.2021
(środa)
11:00-12:00
Monika Kwiatkowska
i Jakub Chmielnicki

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Technologia geoprzestrzenna
  i dane pozyskiwane za pomocą dronów
  umożliwiają śledzenie budowy.

  Zaplanować i zarządzać nalotem
  oraz jak raportować wyniki prac.

  Wykorzystywać i analizować
  produkty z nalotów dronów
  przy monitorowaniu inwestycji.

  Poznaj naszych prowadzących:

  Monika Kwiatkowska

  Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunkach Geoinformatyka oraz Geodezja i Kartografia. Od ponad dwóch lat związana z działem Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Esri Polska. Pasjonatka map, podróży, siatkówki oraz sportów zimowych.

  Jakub Chmielnicki

  Absolwent wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z firmą Esri Polska związany od 2019 roku. W dziale Technicznego Wsparcia Sprzedaży odpowiada między innymi za prezentację wybranych produktów ze środowiska ArcGIS oraz aktualizowanie wiedzy klientów na temat nowości technicznych. Prywatnie były lekkoatleta i wielokrotny finalista Mistrzostw Polski. Obecnie sport traktuje jako formę rozrywki, lubi czytać książki fantasy i kryminały.