GIS w ochronie zdrowia

GIS w ochronie zdrowia pomaga zarówno administracji i decydentom odpowiedzialnym za ochronę zdrowia na wszystkich szczeblach, jak i tym, którzy organizują bezpośrednią pomoc i realizują codzienne działania.

Opis:

Systemy GIS są wykorzystywane do analiz występowania chorób w powiązaniu z danymi dotyczącymi: stanu środowiska, źródeł zanieczyszczenia, zamożności mieszkańców oraz do analizowania powstawania i rozprzestrzeniania się chorób zawodowych, zakaźnych i rozprzestrzeniania się epidemii. Technologia Esri wspiera ewidencjonowanie i analizowanie lokalizacji zasobów służby zdrowia w powiązaniu z przestrzennym obrazem stanu zdrowia mieszkańców i ich potrzeb zdrowotnych. Ułatwia obsługę wezwań pogotowia oraz prowadzenie analiz lokalizacyjnych w geo- i telemedycynie.

Korzyści:

  • Bardziej świadome decyzje

    GIS umożliwia efektywną integrację i łączną wizualizację informacji pochodzących z różnych źródeł tworząc całościowy obraz sytuacji, co pozwala na podejmowanie lepszych decyzji na wszystkich poziomach zarządzania.

  • Analizy i prezentacja

    GIS pozwala wizualizować zasoby służby zdrowia, wykonywać wszechstronne analizy przestrzenne aktualnego stanu oraz zapotrzebowania na usługi związane z ochroną zdrowia i prezentować ich wyniki w różnych formach dogodnych dla użytkowników.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.


arcanagis.pl