GIS w policji

GIS w policji to możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii mających służyć zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkich obywateli.

Opis:

Technologia Esri wpiera zarządzanie siłami i środkami będącymi w dyspozycji jednostek policyjnych oraz prowadzenie działań zapobiegawczych.  Systemy GIS ułatwiają przeprowadzanie analiz przestrzennych (np. analiz kryminalnych, czy analiz tendencji w zrachowaniach przestępczych). Pełnią też ważną rolę w zabezpieczaniu imprez masowych.

Korzyści:

  • Szybka lokalizacja zdarzeń

    Możliwość tworzenia map w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem wszystkich istotnych informacji, pozwalających na szybkie stworzenie kompleksowego obrazu operacyjnego i podjęcie odpowiednich decyzji (dojazd do miejsca zdarzenia, wymagane siły i środki) oraz działań.

  • Analizy

    Analizowanie i tworzenie map zdarzeń związanych z różnymi obszarami bezpieczeństwa publicznego, z wykorzystaniem zintegrowanych danych o zdarzeniach wraz z innymi danymi pochodzącymi z różnych źródeł.

  • Łatwa współpraca

    Gromadzenie i integrowanie wszelkich informacji niezbędnych do podejmowania działań i przekazywanie tych informacji innym służbom, w celu prowadzenia działań ratowniczych, zapobiegawczych itp.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl