GIS w policji

GIS w policji

GIS w policji to możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii mających służyć zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkich obywateli.

Opis

Technologia Esri wpiera zarządzanie siłami i środkami będącymi w dyspozycji jednostek policyjnych oraz prowadzenie działań zapobiegawczych.  Systemy GIS ułatwiają przeprowadzanie analiz przestrzennych (np. analiz kryminalnych, czy analiz tendencji w zrachowaniach przestępczych). Pełnią też ważną rolę w zabezpieczaniu imprez masowych.

Korzyści

  • Szybka lokalizacja zdarzeń

    Możliwość tworzenia map w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem wszystkich istotnych informacji, pozwalających na szybkie stworzenie kompleksowego obrazu operacyjnego i podjęcie odpowiednich decyzji (dojazd do miejsca zdarzenia, wymagane siły i środki) oraz działań.

  • Analizy

    Analizowanie i tworzenie map zdarzeń związanych z różnymi obszarami bezpieczeństwa publicznego, z wykorzystaniem zintegrowanych danych o zdarzeniach wraz z innymi danymi pochodzącymi z różnych źródeł.

  • Łatwa współpraca

    Gromadzenie i integrowanie wszelkich informacji niezbędnych do podejmowania działań i przekazywanie tych informacji innym służbom, w celu prowadzenia działań ratowniczych, zapobiegawczych itp.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się z nami:

Bogdan Zawiśliński

tel. (22) 749 87 30

fax (22) 749 87 01

e-mail: bzawislinski@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl