GIS w telekomunikacji

GIS w telekomunikacji

GIS w telekomunikacji to możliwość integrowania różnych informacji i danych, powiązanie elementów sieci, lokalizacji i szczegółowej charakterystyki z informacjami o abonentach.

Opis

Technologia Esri wykorzystywana jest do inwentaryzacji sieci i jej elementów. Umożliwia gromadzenie, przechowywanie i zarządzanie informacjami o infrastrukturze sieciowej. GIS pomaga planować optymalny przebieg sieci z uwzględnieniem wielu czynników, modelować szeroki zakres usług dostępowych opartych na różnych technologiach oraz analizować popyt i podaż usług telekomunikacyjnych. Dostarcza również niezbędnych informacji dotyczących eksploatacji sieci. Użytkownicy mogą przeprowadzać analizy sieciowe dotyczące m.in. wydajności, dostępności i optymalizowania lokalizacji elementów sieci.

Korzyści

  • Wizualizacja

    Wizualizacja wszystkich obiektów sieci i dostęp do połączonej z tymi obiektami pełnej dokumentacji oraz bieżące lokalizowanie i wizualizacja trendów rynkowych.

  • Analizy

    Opracowywanie różnych scenariuszy działań z wykorzystaniem analityki przestrzennej i biznesowej. Ułatwienie podejmowania decyzji dotyczących wyboru najlepszych inwestycji.

  • Korzyści finansowe

    Obniżenie kosztów obsługi sieci poprzez stałe monitorowanie jej działania i bieżące reagowanie na problemy. Zdobycie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystywaniu zintegrowanej analityki przestrzennej i biznesowej.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się z nami:

Krzysztof Borkowski

tel. (22) 749 87 78

fax (22) 749 87 01

e-mail: kborkowski@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl