GIS w telekomunikacji

GIS w telekomunikacji to możliwość integrowania różnych informacji i danych, powiązanie elementów sieci, lokalizacji i szczegółowej charakterystyki z informacjami o abonentach.

Opis:

Technologia Esri wykorzystywana jest do inwentaryzacji sieci i jej elementów. Umożliwia gromadzenie, przechowywanie i zarządzanie informacjami o infrastrukturze sieciowej. GIS pomaga planować optymalny przebieg sieci z uwzględnieniem wielu czynników, modelować szeroki zakres usług dostępowych opartych na różnych technologiach oraz analizować popyt i podaż usług telekomunikacyjnych. Dostarcza również niezbędnych informacji dotyczących eksploatacji sieci. Użytkownicy mogą przeprowadzać analizy sieciowe dotyczące m.in. wydajności, dostępności i optymalizowania lokalizacji elementów sieci.

Korzyści:

  • Wizualizacja

    Wizualizacja wszystkich obiektów sieci i dostęp do połączonej z tymi obiektami pełnej dokumentacji oraz bieżące lokalizowanie i wizualizacja trendów rynkowych.

  • Analizy

    Opracowywanie różnych scenariuszy działań z wykorzystaniem analityki przestrzennej i biznesowej. Ułatwienie podejmowania decyzji dotyczących wyboru najlepszych inwestycji.

  • Korzyści finansowe

    Obniżenie kosztów obsługi sieci poprzez stałe monitorowanie jej działania i bieżące reagowanie na problemy. Zdobycie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystywaniu zintegrowanej analityki przestrzennej i biznesowej.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl