Powrót do aktualności

27/06/2021

Esri Defense and Intelligence Forum

Ruszyła rejestracja na konferencję Esri Defense and Intelligence Forum (DIF), która odbędzie się już 5 sierpnia 2021 r.. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie zostanie przeprowadzone online, dzięki czemu każdemu zainteresowanemu łatwiej będzie wziąć w nim udział. DIF to doroczne spotkanie poświęcone tematyce obronności i wywiadu, które gromadzi ekspertów z całego świata.


Rosnące tempo cyfryzacji sprawia, że granica pomiędzy rzeczywistością a światem wirtualnym staje się coraz cieńsza, a wyzwania w jednej przestrzeni szybko przenikają do drugiej. Dlatego przedstawiciele branży obronności i wywiadu muszą dziś skutecznie działać w obu tych obszarach, sprawnie koordynując podejmowane przedsięwzięcia. GIS to jeden z obszarów technologicznych, który dostarcza rozwiązania mogące ułatwić im to zadanie.


Już 5 sierpnia, podczas Esri Defense and Intelligence Forum, czyli konferencji zorganizowanej z myślą o przedstawicielach branży obronności i wywiadu, będzie się można o tym przekonać. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak:

  • GIS pomaga w integracji danych i łączeniu systemów w wielu dziedzinach,
  • współczesne trendy branżowe i technologiczne przyśpieszają proces decyzyjny,
  • dzięki GIS, czołowi specjaliści z obszaru obronności i wywiadu stawiają czoła współczesnym wyzwaniom,
  • dzięki wykorzystaniu aktualnych rozwiązań łączących świat rzeczywisty z wirtualnym, przeciwdziałać zagrożeniom,
  • integracja danych i zaawansowana analityka uzupełniają działania kadry dowódczej/kierowniczej,
  • możliwości, jakie daje GIS, zwiększają zdolność do szybkiego reagowania i przeciwdziałania kryzysom.

Udział w konferencji DIF jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie wydarzenia. W procesie rejestracji nie jest wymagane podanie nr klienta Esri ani żadna inna zaawansowana autoryzacja. Wystarczy podać imię, nazwisko i adres e-mail. Warto jednak zarejestrować się już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.