Powrót do aktualności

01/02/2022

Esri User Conference 2022

Jak co roku – w lipcu, jak co roku – w San Diego. W formie hybrydowej - na miejscu i online. To najważniejsze informacje o tegorocznej Esri User Conference, która odbędzie się w dniach 11-15 lipca. Będzie to największe i jedno z najważniejszych spotkań społeczności użytkowników rozwiązań dostarczanych przez Esri. Konferencja pozwoli zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu wykorzystania rozwiązań GIS, nawiązać wartościowe kontakty, zainspirować się wdrożonymi rozwiązaniami oraz poznać nowości produktowe. Dzięki formule hybrydowej w spotkaniu może wziąć udział każdy. To dlatego w ubiegłym roku zarejestrowało się na nie w sumie ponad 70 tys. uczestników z całego świata.


Organizatorzy jak zwykle przygotowali szereg wydarzeń, które pozwolą zagłębić się w świat GIS. Służyć temu będzie sesja plenarna, szereg sesji technicznych i warsztatów, sesje pytań i odpowiedzi czy prezentacje użytkowników. Przewidziano także czas na networking i swobodną wymianę myśli w kuluarach. Esri Showcase i targi Expo pozwolą z kolei zapoznać się z ofertą sponsorów i wystawców oraz zadać im pytania.


By zarezerwować udział w konferencji na miejscu w San Diego, należy wysłać zgłoszenie dostępne na stronie www. Wymagane jest posiadanie konta Esri. Aby wziąć udział w konferencji online należy na stronie wydarzenie kliknąć "Register now" i przejść proces rejestracji.


Wszystkie szczegóły na temat konferencji dostępne są na stronie dedykowanej wydarzeniu.