INFRASTRUKTURA 2019

1-2 października 2019 roku
Hotel Copernicus
ToruńRejestracja zakończona

Drodzy Uczestnicy,
serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji INFRASTRUKTURA 2019, którą zakończyliśmy 2 października w  hotelu Copernicus w Toruniu. Państwa obecność i wsparcie były dla nas niezwykle ważne podczas tego wydarzenia.
Chcielibyśmy również podziękować naszym Prelegentom, Partnerom i Wystawcom, którzy sprawili, że Konferencja stała się bardziej interesująca i dostarczyła wielu użytecznych informacji.
Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję na spotkanie przy okazji innych wydarzeń organizowanych przez Esri Polska.
Zespół Infrastruktury i Transportu Esri Polska
Tematyka

Tematyka

Podczas Konferencji poruszone zostaną tematy związane z ewidencją majątku, planowaniem inwestycji w oparciu o dane pochodzące z wielu źródeł, wsparciem zadań realizowanych w terenie. Porozmawiamy również na temat analiz przestrzennych w procesach biznesowych, projektowania i zarządzaniem nieruchomościami oraz BIM i 3D.

Swoje wystąpienia w tym wydarzeniu potwierdzili już m.in. przedstawiciele Orange Polska, którzy poruszą zagadnienia związane z procesem obsługi testowego wdrożenia usług IoT, a kolejnym tematem będzie wykorzystanie aplikacji mapowej w analizach sprzedażowych. Przedstawiciel Urzędu Lotnictwa Cywilnego zapozna nas z ArcGIS Online jako sposobem komunikacji ULC z jego interesantami, a przedstawiciel Veolia przedstawi wykorzystanie ArcGIS jako pomostu łączącego różne technologie.

Program wydarzenia

Gość specjalny

Gość specjalny

Gościem specjalnym konferencji INFRASTRUKTURA 2019 będzie Jeroen Gerrissen, Business Development Manager dla sektora infrastruktury i telekomunikacji w Esri Inc.. W pierwszym dniu naszego spotkania będziemy mogli wysłuchać wystąpienia
pt.: A Geospatial vision for utilities.

Jeroen Gerrissen posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży, zarówno po stronie dostawcy rozwiązań jak i użytkownika. Specjalizuje się w projektach z zakresu integracji OT / IT w ramach transformacji cyfrowej. W Esri odpowiedzialny za sektor infrastruktury i telekomunikacji ze szczególnym naciskiem na wdrożenie kompletnego GIS w przedsiębiorstwach sieciowych oraz budowanie indywidualnych rozwiązań z partnerami i klientami w zakresie m.in. systemów ewidencji i IoT.

Koszty

Koszty

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu:
› rejestracja do dnia 1 września 2019 roku – 950 zł netto
› rejestracja w terminie 1-18 września 2019 roku – 1150 zł netto

Koszt uczestnictwa zawiera:
› Udział w dwóch dniach Konferencji (w tym lunch’e i przerwy kawowe),
› Materiały konferencyjne,
› Kolację w restauracji Stars w pierwszym dniu Konferencji,
› Nocleg w hotelu Copernicus w Toruniu (w cenie: śniadanie oraz nielimitowane korzystanie z basenu)

Partnerzy konferencji