Powrót do aktualności

28/06/2021

Kongres GIS 2021 „Przestrzeń OdNowa”

W świecie postępującej cyfryzacji technologia geolokalizacji odgrywa coraz większą rolę, co sprawia, że nieustannie rośnie zainteresowanie wydarzeniami, podczas których można zdobyć na jej temat niezbędną wiedzę, poznać nowe wdrożenia i sposoby wykorzystania oraz wymienić się doświadczeniami. Dlatego Esri Polska po raz kolejny zaprasza na Kongres GIS, który tym razem odbędzie się w dniach 28 września – 01 października 2021 roku w formacie online.


Przetaczający się przez świat kryzys odmienił sposób funkcjonowania w wielu obszarach naszego działania, takich jak administracja państwowa, szeroko rozumiany biznes, zarządzanie kryzysowe itd. Technologia GIS okazała się zaś jedną z tych kluczowych, które pozwoliły na nieprzerwane funkcjonowanie w zmienionych realiach firm i instytucji. Obserwacja ta miała niebagatelny wpływ na agendę tegorocznej edycji Kongresu GIS, którego pełna nazwa to Kongres GIS „Przestrzeń OdNowa”.


Kongres stanowi największe w Polsce spotkanie, poświęcone tematyce analizy danych przestrzennych. Na uczestników czekają 4 dni prelekcji, wykładów i networkingu, a także sesje techniczne, w trakcie których pracownicy Esri Polska zaprezentują najnowsze rozwiązania z obszaru systemów informacji geograficznej. Cykl wystąpień, paneli i warsztatów poświęcony zostanie m.in. prezentacji rozwiązań i wdrożeń, które mają stanowić inspirację dla firm i organizacji szukających skutecznych metod na odbudowę swojego potencjału.


Wśród tematów, poruszanych podczas wydarzenia, każdy odnajdzie interesującą go dziedzinę, gdyż będą one dotyczyć niemal każdego obszaru funkcjonowania organizacji i firm. Szczególnie udział w spotkaniu rozważyć powinni przedstawiciele takich branż, jak infrastruktura, administracja publiczna, retail, środowisko czy obronność. Konferencja odbędzie się w całości online, dzięki czemu będzie mógł w niej wziąć udział każdy zainteresowany. Rejestracja