Powrót do aktualności

18/05/2020

Nowy cykl webinarów

Ruszamy z drugą turą wirtualnych sesji technicznych Esri Polska pt.: „Platforma ArcGIS – wprowadzenie do pracy z danymi przestrzennymi”. Tym razem spotkania będą odbywać się w formie webinarów. Biorąc pod uwagę liczne sugestie, zdecydowaliśmy się na niewielką zmianę formuły nadchodzących wirtualnych spotkań. Majowe webinaria będą koncentrowały się na prezentacji narzędzi, które wprowadzą nowych i średniozaawansowanych użytkowników w tajniki platformy ArcGIS od Esri. Warsztaty przyjmą formę 20 minutowych prezentacji prowadzonych na żywo, a udział w nich będzie możliwy poprzez platformę Clickmeeting.

   

Pełna agenda nadchodzących webinariów dostępna jest poniżej:

 
 • 20 maja – Wstęp do platformy ArcGIS
  Podczas webinarium zaprezentowana zostanie koncepcja platformy ArcGIS – elastycznego rozwiązania geoprzestrzennego dla instytucji. Uczestnicy poznają architekturę platformy, aplikacje wchodzące w jej skład oraz powiązania między nimi. Przybliżony zostanie również sposób licencjonowania.
  Rejestracja na webinar "Wstęp do platformy ArcGIS"
 • 21 maja – Wstęp do ArcGIS Pro
  Podczas webinarium zaprezentowana zostanie aplikacja ArcGIS Pro – nowoczesna aplikacja desktopowa dla każdego. Uczestnicy dowiedzą się co wyróżnia ArcGIS Pro, jakie ma zastosowania oraz dlaczego warto jej używać. Przybliżony zostanie również sposób licencjonowania.
  Rejestracja na webinar "Wstęp do ArcGIS Pro"
 • 27 maja – Wstęp do ArcGIS Online
  Podczas webinarium prezentowane będą informacje o rozwiązaniu chmurowym, jakim jest ArcGIS Online, a także omówione zostaną jego możliwości. Uczestnicy zapoznają się z podstawową funkcjonalnością rozwiązania oraz zasadami jego licencjonowania.
  Rejestracja na webinar "Wstęp do ArcGIS Online"
 • 28 maja – Wstęp do Enterprise
  Podczas webinarium omówione zostaną podstawowe informacje o ArcGIS Enterprise, w tym jego główne komponenty oraz licencjonowanie. Uczestnicy dowiedzą się również o scenariuszach wdrażania oprogramowania we własnej infrastrukturze oraz możliwościach skalowania jego wydajności.
  Rejestracja na webinar "Wstęp do Enterprise"