NOWOŚĆ

Budowanie aplikacji w ArcGIS Experience Builder

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. angielski

Koszt szkolenia (netto)

Prezentuj swoje dane wykorzystując atrakcyjne aplikacje internetowe

Dowiedz się, jak tworzyć angażujące aplikacje internetowe korzystające z nowoczesnych zasad projektowania stron internetowych, bez konieczności pisania kodu. Ten kurs pokazuje, jak interaktywnie tworzyć, konfigurować i publikować aplikacje internetowe zorientowane na mapy i dane. Ten kurs jest idealny dla specjalistów GIS, projektantów stron internetowych i innych osób, które chcą tworzyć ciekawe i angażujące aplikacje internetowe.

Cele

Podczas kursu uczestnicy poznają następujące zagadnienia:

  • Projektowanie układu i tworzenie motywu aplikacji uwzględniając jej cel oraz odbiorców
  • Tworzenie rozbudowanych stron internetowych umożliwiających interakcję z mapami oraz innymi danymi na wielu podstronach aplikacji.
  • Testowanie, przeglądanie i publikowanie aplikacji do użytku na różnych urządzeniach

Oprogramowanie

Esri Polska zapewnia w trakcie szkolenia dostęp uczestnikom do następującego oprogramowania:

  • ArcGIS Online
  • ArcGIS Experience Builder

Zalecane doświadczenie

Zalecana jest znajomość rozwiązania ArcGIS Online. W celu jej pozyskania polecamy udział w szkoleniu Poznanie możliwości rozwiązania ArcGIS Online.

Słowa kluczowe

XBLD, ArcGIS Online, ArcGIS Experience Builder, tworzenie map, mapy, analizy przestrzenne, analizy, zarządzanie danymi, online, web, web mapa, mapa internetowa, internet, instytucja, tworzenie mapy internetowej, aplikacja, aplikacja internetowa, strona internetowa, kreator

  • ArcGIS Online

Spis treści