Webinar – Wyznaczanie stref zasięgów dojazdów na przykładzie działań Państwowej Straży Pożarnej.

Webinar na żywo

Wyznaczanie stref zasięgów dojazdów
na przykładzie działań Państwowej Straży Pożarnej.

Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu systemów informacji przestrzennej (GIS) w wyznaczaniu stref zasięgów dojazdów na przykładzie działań PSP.

Podczas wydarzenia pokażemy, w jaki sposób od podstaw stworzyć mapę, zaimportować do niej obiekty, a także – bazując na przykładzie jednego z zadań realizowanych przez Państwową Straż Pożarną – wykonamy analizę zasięgu stref dojazdu z użyciem sieci drogowej zawartej w ArcGIS Online.


01.06.2021
(wtorek)
11:00-12:00
Robert Jędrzejczak

Zarezerwuj swoje miejsce:


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Esri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa. Pani/a dane osobowe przetwarzane będą m.in. w celu wykonania umów dotyczących uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Esri Polska oraz w celu prowadzenia przez Esri Polska marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

  Podczas webinaru dowiesz się jak:

  Wyszukiwać dane w obszernym zbiorze zasobów Living Atlas of the World.

  Budować mapy i edytować warstwy
  w ArcGIS Online.

  Tworzyć analizy sieciowe
  w ArcGIS Online.

  Poznaj naszego prowadzącego:

  Robert Jędrzejczak

  Absolwent Geografii na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Ekspert ds. zastosowań GIS w sektorze bezpieczeństwa publicznego. Od 8 lat jako pracownik Esri Polska jest zaangażowany w szereg projektów i pilotaży mających na celu zabezpieczenie i poprawę bezpieczeństwa w Polsce. Odpowiedzialny za współpracę z policją, strażą pożarną, szeroko pojętym sektorem zarządzania kryzysowego oraz instytucjami morskimi. Od 10 lat odpowiedzialny za wykorzystanie narzędzi GIS w celu zabezpieczenia festiwalu Pol’and’Rock i innych inicjatyw fundacji WOŚP.