GIS w starostwie powiatowym

GIS w starostwie powiatowym

GIS wspiera codzienne działania oraz obsługę interesantów starostwa powiatowego. Umożliwia dostęp do zasobów danych różnym grupom użytkowników usprawniając wymianę informacji i współpracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urzędu.

Opis

Systemy GIS są wykorzystywane do pozyskiwania, przetwarzania i analizowania różnych danych i wspierania realizacji  praktycznie wszystkich zadań starostwa od prowadzenia wszelkich ewidencji, poprzez wydawanie decyzji administracyjnych, opracowywanie ofert inwestycyjnych, prowadzenie działań promocyjnych, wspomaganie organizowania wyborów i referendów po prowadzenie geoportalu powiatowego prezentującego szeroki zakres danych przestrzennych.

Korzyści

  • Trafne decyzje

    GIS umożliwia efektywną integrację i łączną wizualizację informacji pochodzących z różnych źródeł tworząc pełny obraz sytuacji. Łatwe w użyciu mapy i analizy przestrzenne zapewniają podejmowanie lepszych, świadomych decyzji.

  • Lepsza współpraca

    Dostęp do jednej, wspólnej bazy danych usprawnia wymianę informacji. Interaktywne mapy i grafiki zapewniają intuicyjne i skuteczne narzędzia komunikacji zarówno między komórkami starostwa jak i pomiędzy starostwem a innymi instytucjami i służbami.

  • Szybsza obsługa mieszkańców

    Łatwy dostęp do bieżącej i aktualnej informacji zapewnia sprawną realizację formalności, skracając czas obsługi interesantów.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogromowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się
z nami:

Krzysztof Kozłowski

tel. (22) 749 87 71
fax (22) 749 87 01

e-mail: kkozlowski@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl