GIS w statystyce

GIS w statystyce to zbieranie dokładnych danych dla celów statystycznych i integracja tych danych z danymi geoprzestrzennymi. To możliwość analizowania zintegrowanych danych, prezentowania wyników analiz i ich szerokie udostępnianie w różnych formach, dogodnych dla użytkowników. 

Opis:

GIS wykorzystywany jest do zbierania danych statystycznych i ich analizowania we wszystkich obszarach, w których są one wymagane dla potrzeb charakterystyki zjawisk i procesów społeczno-gospodarczych. Technologia Esri pomaga integrować dane statystyczne z danymi geoprzestrzennymi, prowadzić analizy, opracowywać prognozy i prezentować ich wyniki w różnych formach, z uwzględnieniem lokalizacji analizowanych zjawisk i procesów.

Korzyści:

  • Szybkie pozyskiwanie danych

    Dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych do zbierania danych bezpośrednio w terenie można znacznie przyspieszyć ten proces i przekazywać dane bezpośrednio do prowadzenia dalszych analiz.

  • Łatwy dostęp do informacji

    Wykorzystanie GIS w statystyce pozwala udostępniać i prezentować dane i wyniki analiz szerokim grupom odbiorców.

  • Korzyści finansowe

    Wykorzystanie nowoczesnych technik do pozyskiwania i analizowania danych obniża koszty prowadzonych prac i skraca czas potrzebny na wykonanie analiz.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl