GIS w statystyce

GIS w statystyce

GIS w statystyce to zbieranie dokładnych danych dla celów statystycznych i integracja tych danych z danymi geoprzestrzennymi. To możliwość analizowania zintegrowanych danych, prezentowania wyników analiz i ich szerokie udostępnianie w różnych formach, dogodnych dla użytkowników. 

Opis

GIS wykorzystywany jest do zbierania danych statystycznych i ich analizowania we wszystkich obszarach, w których są one wymagane dla potrzeb charakterystyki zjawisk i procesów społeczno-gospodarczych. Technologia Esri pomaga integrować dane statystyczne z danymi geoprzestrzennymi, prowadzić analizy, opracowywać prognozy i prezentować ich wyniki w różnych formach, z uwzględnieniem lokalizacji analizowanych zjawisk i procesów.

Korzyści

  • Szybkie pozyskiwanie danych

    Dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych do zbierania danych bezpośrednio w terenie można znacznie przyspieszyć ten proces i przekazywać dane bezpośrednio do prowadzenia dalszych analiz.

  • Łatwy dostęp do informacji

    Wykorzystanie GIS w statystyce pozwala udostępniać i prezentować dane i wyniki analiz szerokim grupom odbiorców.

  • Korzyści finansowe

    Wykorzystanie nowoczesnych technik do pozyskiwania i analizowania danych obniża koszty prowadzonych prac i skraca czas potrzebny na wykonanie analiz.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się z nami:

Bogdan Zawiśliński

tel. (22) 749 87 30

fax (22) 749 87 01

e-mail: bzawislinski@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl