GIS w transporcie lądowym

W transporcie GIS wspomaga procesy decyzyjne, inwentaryzację infrastruktury drogowej, analizowanie potrzeb w zakresie transportu i komunikacji publicznej oraz służy do zarządzania flotą pojazdów i optymalizacji dostaw.

Opis

Technologia Esri  wykorzystywana jest do ewidencji infrastruktury drogowej, monitorowania natężenia ruchu oraz wizualizowania w czasie rzeczywistym informacji o sytuacji panującej na drogach. GIS umożliwia modelowanie i planowanie nowych tras komunikacyjnych oraz ocenę wpływu planowanych inwestycji na środowisko. Pozwala dzielić się informacjami o aktualnej sytuacji na drogach ze wszystkim zainteresowanymi użytkownikami.

Korzyści

  • Informacje w czasie rzeczywistym

    Pozyskiwanie w czasie rzeczywistym informacji o wypadkach, zajętych pasach ruchu drogowego w celu wyznaczania objazdów. Bieżące informacje o stanie technicznym nawierzchni dróg oraz obiektów infrastruktury drogowej.

  • Usprawnienie zarządzania

    Planowanie rozwoju infrastruktury drogowej z wykorzystaniem zintegrowanych informacji z różnych źródeł. Zoptymalizowane bieżące zarządzanie infrastrukturą drogową w oparciu o pełen obraz wszystkich obiektów, planowanie napraw, usuwanie awarii.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się
z nami:

Grzegorz Bobola

tel. (22) 749 87 23
fax (22) 749 87 01

e-mail: gbobola@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl