GIS w transporcie lądowym

W transporcie GIS wspomaga procesy decyzyjne, inwentaryzację infrastruktury drogowej, analizowanie potrzeb w zakresie transportu i komunikacji publicznej oraz służy do zarządzania flotą pojazdów i optymalizacji dostaw.

Opis:

Technologia Esri  wykorzystywana jest do ewidencji infrastruktury drogowej, monitorowania natężenia ruchu oraz wizualizowania w czasie rzeczywistym informacji o sytuacji panującej na drogach. GIS umożliwia modelowanie i planowanie nowych tras komunikacyjnych oraz ocenę wpływu planowanych inwestycji na środowisko. Pozwala dzielić się informacjami o aktualnej sytuacji na drogach ze wszystkim zainteresowanymi użytkownikami.

Korzyści:

  • Informacje w czasie rzeczywistym

    Pozyskiwanie w czasie rzeczywistym informacji o wypadkach, zajętych pasach ruchu drogowego w celu wyznaczania objazdów. Bieżące informacje o stanie technicznym nawierzchni dróg oraz obiektów infrastruktury drogowej.

  • Usprawnienie zarządzania

    Planowanie rozwoju infrastruktury drogowej z wykorzystaniem zintegrowanych informacji z różnych źródeł. Zoptymalizowane bieżące zarządzanie infrastrukturą drogową w oparciu o pełen obraz wszystkich obiektów, planowanie napraw, usuwanie awarii.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl