ArcGIS Pro׃ Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

3 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Przygotuj się do wydajnej pracy w aplikacji ArcGIS Pro.

Rozwiń swoją wiedzę o systemie GIS, pracuj efektywnie i poznaj najczęściej wykorzystywane działania w aplikacji ArcGIS Pro. Kurs przedstawia metody i dobre praktyki przy tworzeniu map, zarządzaniu danymi, wykonywaniu analiz oraz udostępnianiu danych i innych zasobów GIS. Wygodne ćwiczenia praktyczne pozwalają na zdobycie doświadczenia potrzebnego do sprawnego korzystania z nowoczesnego interfejsu aplikacji ArcGIS Pro i efektywnego wykorzystania jej możliwości.

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o dane dotyczące Gdańska, Krakowa, Warszawy, Wrocławia oraz innych miejscowości w Polsce.

Cele

Podstawowe umiejętności, jakie osiągną uczestnicy:

  • organizowanie, tworzenie i edycja danych geograficznych;
  • zarządzanie, symbolizacja oraz etykietowanie warstw mapy;
  • analiza danych GIS i rozwiązywanie problemów przestrzennych;
  • udostępnianie map i wyników analiz.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewni następujące oprogramowanie do wykorzystania podczas zajęć:

  • ArcGIS Online
  • ArcGIS Pro

Zalecane doświadczenie

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie ArcGIS Pro׃ Wprowadzenie do systemu GIS lub posiadają wiedzę porównywalną.

Słowa kluczowe

APEW, Pro, nowości, specjaliści, shape, geobaza, shp, analizy, analiza, wyświetlanie, 3D, 2D, udostępnianie, desktop, kompozycja, layout, wydruk, mapy, tabele, edycja, warstwy, selekcja, geoprzetwarzanie, ModelBuilder, ArcGIS Pro, model, automatyzacja, eksport mapy, udostępnianie, symbolizacja, etykiety, zarządzanie tabelami

  • ArcGIS Pro

Spis treści