GIS w transporcie morskim

GIS w transporcie morskim to integracja informacji pozwalająca na przeprowadzanie szczegółowych analiz mających na celu: optymalizację, zwiększenie zysków oraz koordynację działań od monitorowania rozmieszczenia kontenerów przez zarządzanie nieruchomościami aż po zapewnianie bezpieczeństwa w porcie.     

Opis

Technologia Esri wykorzystywana jest do integracji informacji dotyczących wszystkich aspektów funkcjonowania portu. GIS umożliwia monitorowanie stanu całej infrastruktury portu oraz zarządzanie środowiskiem i analizowanie wpływu działania portu na środowisko. Jest także narzędziem, które wspiera planowanie i wspomaga działania w nagłych wypadkach.

Korzyści

  • Efektywne zarządzanie infrastrukturą

    Koordynowanie i zarządzanie działaniami wszystkich obiektów portu dzięki integracji wszelkich niezbędnych informacji i wizualizacji operacji w czasie rzeczywistym. Planowanie konserwacji i napraw oraz rozwoju infrastruktury.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa

    Zintegrowanie wszystkich informacji potrzebnych do zarządzania portem i ruchem w jednym systemie. Możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa portu i jego użytkowników oraz podejmowanie odpowiednich działań operacyjnych.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się
z nami:

Grzegorz Bobola

tel. (22) 749 87 23
fax (22) 749 87 01

e-mail: gbobola@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl