GIS w transporcie morskim

GIS w transporcie morskim to integracja informacji pozwalająca na przeprowadzanie szczegółowych analiz mających na celu: optymalizację, zwiększenie zysków oraz koordynację działań od monitorowania rozmieszczenia kontenerów przez zarządzanie nieruchomościami aż po zapewnianie bezpieczeństwa w porcie.     

Opis:

Technologia Esri wykorzystywana jest do integracji informacji dotyczących wszystkich aspektów funkcjonowania portu. GIS umożliwia monitorowanie stanu całej infrastruktury portu oraz zarządzanie środowiskiem i analizowanie wpływu działania portu na środowisko. Jest także narzędziem, które wspiera planowanie i wspomaga działania w nagłych wypadkach.

Korzyści:

  • Efektywne zarządzanie infrastrukturą

    Koordynowanie i zarządzanie działaniami wszystkich obiektów portu dzięki integracji wszelkich niezbędnych informacji i wizualizacji operacji w czasie rzeczywistym. Planowanie konserwacji i napraw oraz rozwoju infrastruktury.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa

    Zintegrowanie wszystkich informacji potrzebnych do zarządzania portem i ruchem w jednym systemie. Możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa portu i jego użytkowników oraz podejmowanie odpowiednich działań operacyjnych.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl