Powrót do aktualności

09/07/2021

Esri User Conference 2021 online

W dniach 12-15 lipca 2021 roku odbędzie się największe doroczne spotkanie wszystkich użytkowników rozwiązań dostarczanych przez Esri - Esri User Conference. Konferencja rozpocznie się 12 lipca o godz. 17:30. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie to wydarzenie o charakterze w pełni wirtualnym. Taka formuła pozwala na zapewnienie wszystkim uczestnikom spotkania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz umożliwia obecność tysiącom osób, które nie mogłyby w tym czasie przybyć do San Diego. Dodatkowo jeżeli z jakichś przyczyn nie będziecie mogli wziąć udziału, to nic straconego, ponieważ prezentacje będą nagrywane.
Pełny dostęp do konferencji będzie dostępny tylko dla użytkowników Esri, którzy posiadają aktywne subskrypcje oprogramowania. Wystarczy, że zarejestrują się przy pomocy formularza, który znajduje się na stronie konferencji. Natomiast sesja plenarna jest bezpłatna dla wszystkich, wystarczy się zapisać.


Dlaczego warto?


Esri User Conference to największe spotkanie użytkowników rozwiązań Esri, które w ubiegłym roku zgromadziło ponad 86 tys. uczestników ze 180 krajów świata. Jest to więc świetna okazja, by wymienić się doświadczeniami, poznać nowinki technologiczne i kreatywne przykłady zastosowań technologii GIS, nawiązać kontakty i zobaczyć, jak technologie wykorzystujące element geograficzny zmieniają świat. Okazją do tego wszystkiego będzie szereg wydarzeń: sesja plenarna, sesje techniczne, warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi czy prezentacje użytkowników. Esri Showcase i targi Expo pozwolą zaś zapoznać się z ofertą sponsorów i wystawców oraz zadać im pytania. Oczywiście jak co roku, nie zabraknie także czasu na networking i swobodną wymianę myśli w internetowych kuluarach.


Szczegóły na temat konferencji dostępne są pod tym adresem.