Powrót do aktualności

22/02/2022

Program pilotażowy ArcGIS Image for ArcGIS Online

System ArcGIS posiada bardzo bogate możliwości w zakresie przetwarzania zobrazowań. Oprogramowanie umożliwia odczyt ponad 150 formatów danych obrazowych, zapewnia narzędzia do zarządzania takimi zbiorami, tworzenie na ich podstawie różnych opracowań, analizowanie danych rastrowych, a także komponowanie wizualizacji oraz udostępnianie i współdzielenie wyników prac.

Jednym z najnowszych produktów Esri w tym zakresie jest zestaw narzędzi ArcGIS Image for ArcGIS Online, który rozszerza funkcjonalność portalu ArcGIS Online o możliwość hostowania, zarządzania oraz wszechstronnego analizowania danych obrazowych. Więcej informacji na temat ArcGIS Image for ArcGIS Online znajdziesz tutaj.

Esri uruchamia program pilotażowy dotyczący ArcGIS Image for ArcGIS Online, którego celem jest obserwacja sposobów wykorzystania i wydajności narzędzi, a także oszacowanie zużycia kredytów, zebranie opinii użytkowników w celu przygotowania jak najlepszych ofert, wsparcia technicznego oraz wytycznych do pracy z narzędziami ArcGIS Image for ArcGIS Online w edukacji. Wspomniany program polega na pracy z ograniczoną liczbą klientów wykorzystujących pakiet narzędzi ArcGIS Image for ArcGIS Online podczas zajęć, warsztatów i prowadzonych projektów badawczych. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a jego uczestnicy mają możliwość pracy na udostępnionych licencjach przez okres 90 dni.

Chcesz przystąpić do programu lub dopytać o więcej szczegółów tego przedsięwzięcia? Pisz na adres . Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.