Wprowadzenie do aplikacji Insights for ArcGIS

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

1 dzień

Podręcznik

jęz. angielski

Koszt szkolenia (netto)

Odkrywaj i analizuj dane przestrzenne i tabelaryczne

Kurs przygotowuje uczestników do pracy z aplikacją Insights for ArcGIS, aby dynamicznie wizualizować i analizować dane z wielu źródeł na mapach, wykresach, tabelach i w innych narzędziach. Uczestnicy uczą się definiowania procedur organizacji prac, w celu badania problemów przestrzennych, interaktywnego stosowania narzędzi analitycznych i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami w ramach całej instytucji czy przedsiębiorstwa.

Dla kogo jest kurs?

Dla każdego, kto analizuje dane różnego typu, nie tylko dla specjalistów GIS.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • łączyć się ze źródłami danych i przygotowywać dane do analizy;
  • pracować z wieloma zestawami danych, analizować je i wizualizować;
  • udostępniać wyniki analiz i modele organizacji prac.

Oprogramowanie

ArcGIS Online

Wymagania i zalecenia

Pomocna może być znajomość zagadnień GIS. Ukończenie kursu ArcGIS 1: Wprowadzenie do GIS lub posiadanie równoważnej wiedzy jest zalecane, ale nie jest wymagane.

  • ArcGIS Online

Spis treści