Powrót do aktualności

06/03/2020

Zbliża się największe wydarzenie poświęcone GIS – Kongres GIS 2020 Przestrzeń. Równowaga. Przewaga.

Uwaga! Termin kongresu został przesunięty. Szczegóły wkrótce.

Po ogromnym sukcesie ostatniego Kongresu GIS, który odbył się dwa lata temu pod hasłem „W drodze do GeoRewolucji”, firma Esri Polska ponownie zaprasza do zgłębiania tajników analityki przestrzennej. Tegoroczne spotkanie profesjonalistów z branży GIS odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w hotelu Narvil w Serocku.

Kongres GIS to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce analizy danych przestrzennych. Na uczestników czekają dwa dni prelekcji, wykładów i networkingu, a także sesje techniczne, w trakcie których pracownicy Esri Polska zaprezentują najnowsze rozwiązania z obszaru systemów informacji geograficznej. W tym roku równolegle odbędzie się także Business Summit, który jest ukłonem w kierunku klientów biznesowych, patrzących na GIS, jak na narzędzia pozwalające budować im przewagę konkurencyjną. Oba wydarzenia tworzą idealną okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych branż, takich jak infrastruktura, administracja publiczna, retail czy obronność.

Tegoroczny Kongres GIS, zapowiada się niezwykle ciekawie. Konferencję poprowadzi Marcin Prokop, a gośćmi specjalnymi będą m.in. Jurek Owsiak, prezes WOŚP, futurolożka Aleksandra Przegalińska i Waldemar Izdebski, główny geodeta kraju. Duża popularność wydarzenia, to także efekt rosnącej popularyzacji i coraz większej łatwości użytkowania GIS-u – rozwiązania te są coraz częściej wykorzystywane przez działy marketingu, sprzedaży i osoby decyzyjne, potrzebujące dostępu do czytelnych, zrozumiałych analiz wzbogaconych o wizualizację w formie cyfrowych map.

Uwaga! Termin kongresu został przesunięty. Szczegóły wkrótce.